Gwiazdy

Anna Renusz z "Królowych życia" o walce z nałogami partnera. "Miałam w życiu bardzo ciężko, ale fajnie z tego wybrnęłam"

Gwiazdy

Piękna, pewna siebie i energiczna Anna Renusz do obsady programu "Królowe życia" dołączyła całkiem niedawno. Widzowie stacji TTV natychmiast pokochali jej żywiołową naturę, ale także niespotykaną wrażliwość i dobre serce. Czym zaskoczy nas młoda stylistka fryzur w nowym sezonie popularnego formatu?

Anna Renusz - silna i niezależna kobieta

Anna Renusz na co dzień mieszka w Trójmieście, gdzie prowadzi swój własny salon fryzjerski. Zawód, który wybrała, to dla niej nie tylko źródło zarobku, ale przede wszystkim wielka pasja. Prywatnie gwiazda programu "Królowe życia" związana jest z młodszym od niej o kilka lat Mateuszem, który towarzyszy jej w każdym odcinku popularnego reality show.

Ambitna stylistka fryzur sprawia wrażenie szczęśliwej i spełnionej osoby, widzowie TTV cenią ją za niebywałą pogodę ducha i piękny uśmiech, który rzadko schodzi z jej twarzy. Okazuje się jednak, że codzienność młodej kobiety nie zawsze była usłana różami.

Miałam w życiu bardzo ciężko, ale fajnie z tego wybrnęłam. Dużo pracowałam i udowodniłam, że można podnieść się z każdej sytuacji i iść do przodu. Właśnie to czyni mnie "królową"

- wyznała nam bohaterka programu "Królowe życia". Taka postawa może być wzorem do naśladowania. Anna Renusz rzadko poddaje się złemu nastrojowi, a każde życiowe wyzwanie przyjmuje z pokorą, ale i niebywałą siłą. Niejednokrotnie przekonać się mogli o tym widzowie programu TTV.

"Królowe życia". Anna Renusz o nałogach partnera

W nowym sezonie popularnego reality show nie zabraknie nieoczkiwanych zwrotów akcji i poruszających emocji. Bohaterowie programu "Królowe życia" jak zwykle dostarczą widzom powodów do wzruszeń, ale będą ich także rozbawiać do łez.

Fani Anny Renusz i jej partnera mogą spodziewać się interesujących, ale także smutnych wątków. Okazuje się, że będą towarzyszyć parze w bardzo trudnym okresie.

Opowiemy o przełomowym momencie Mateusza, o jego przemianie, która miała wpływ także i na mnie. Mieliśmy spore problemy z jego nałogami. Ale teraz jest dobrze, Mateusz wygrał

- zdradziła Anna Renusz, zachęcając do śledzenia jej perypetii w programie.

Nowy sezon programu "Królowe życia" startuje już 26 sierpnia 2021 roku. Premierowe odcinki popularnego reality show będą emitowane w czwartki i piątki od godziny 22:05 na antenie stacji TTV. Losom ulubionych bohaterów można przyglądać się na bieżąco także za pośrednictwem platformy Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/x-news

Pozostałe wiadomości