Zapytaliśmy o to najbardziej znane czarne charaktery polskiego kina.
Leczenie kota pochłonęło 12 tysięcy dolarów.
Nowa ramówka TVN zapowiada się naprawdę imponująco. 4 marca powrócili słynni śledczy w drugim sezonie serialu "Detektywi". Anna Potaczek i Maciej Dębosz ponownie rozwiązywać będą kryminalne zagadki. Jak zdradzili twórcy serialu, część z nich jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Okazuje się bowiem, że nierozwiązanych przez dekady spraw w Polsce jest całkiem sporo. O kilku z nich opowiedziała nam autorka podcastu kryminalnego Olga Herring.
Czy porównanie psa do dziecka jest rzeczywiście sensowne?
Fanów podcastów o tematyce kryminalnej z roku na rok przybywa. Co nas pociąga w true crime? O tym i innych zagadnieniach porozmawialiśmy z Olgą Śledź, autorką podcastu "Olga Herring: True crime".
Marcin Prokop przez półtora miesiąca wraz z ekipą podróżował po czterech stanach, kręcąc czwarty sezon "Niezwykłych Stanów Prokopa". W najnowszym sezonie zaszło sporo zmian.
Błędy wychowawcze to element rodzicielstwa, który zdarza się nawet najbardziej zaangażowanym opiekunom.
Praca z dziećmi potrafi przynieść wiele radości.
Fani tych artystów skoczyliby za nimi w przysłowiowy ogień.
Co tym razem wydarzyło się w studiu?
Prowadzący i dziennikarze dotrą do widzów borykających się z przerastającymi ich problemami.
Historie osób, które przeżyły śmierć kliniczną budzą skrajne emocje. W ich opowieściach często pojawia się podobny opis: czarny tunel, obecność bliskich zmarłych oraz uczucie błogości, jakiej nie zaznali nigdy wcześniej. "Czułam spokój i ciszę, zero strachu, ale ten spokój i cisza były tak inne od tych, które znałam" – opowiada Laura, która pięć lat temu na chwilę przeszła "na tamtą stronę".
Piękna, pewna siebie i energiczna Anna Renusz do obsady programu "Królowe życia" dołączyła całkiem niedawno. Widzowie stacji TTV natychmiast pokochali jej żywiołową naturę, ale także niespotykaną wrażliwość i dobre serce. Czym zaskoczy nas młoda stylistka fryzur w nowym sezonie popularnego formatu?
Dlaczego wierzymy w niestworzone historie i miejskie legendy? Jak jest rola mitu? Dlaczego tak łatwo nabieramy się na to, co piszą media? I czy rzeczywiście lubimy być straszeni? Z tymi pytaniami zwróciliśmy w Dzień Dobry Wakacje do psycholog Miłosza Brzezińskiego.
Dzieci to najbardziej wymagający czytelnicy i słuchacze. Jakie książki działają na dzieci? Co zrobić, aby książka przetrwała pokolenia? Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy pisarza Michała Rusinka oraz aktorkę i autorkę książek dla dzieci Katarzynę Pakosińską, by powiedzieli, czym jest sztuka pisania bajek.