Gwiazdy

Fryzjerka z trudnym dzieciństwem. Anna Renusz dołączyła do "Królowych życia"

Gwiazdy

Fryzjerka z trudnym dzieciństwem. Anna Renusz dołączyła do "Królowych życia"

Anna Renusz dołączyła to składu "Królowych życia". Ma za sobą trudne dzieciństwo, ale mimo to nie poddaje się i podąża za marzeniami. Kim jest bohaterka programu?

Anna Renusz – kim jest

Temperamentna bohaterka popularnego show na co dzień mieszka w Trójmieście, gdzie prowadzi w Gdyni swój salon fryzjerski, a przeprowadzone na klientach metamorfozy chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. Do swojej pracy podchodzi z zapałem i to właśnie jej poświęca większość czasu.

W moim królestwie. To właśnie tu przebywam najdłużej w ciągu dnia (od rana do nocy). Pracujemy ciężko, nogi bolą, nerwy czasem puszczają, żylaki przybywają, ale tu czuję się najlepiej.

- mówi Anna.

W przerwie od pracy lubi podróżować, a najchętniej wypoczywa na Dominikanie.

Renusz nie miała łatwego dzieciństwa, ponieważ w wieku 16 lat straciła rodziców. Z powodu tej tragedii ona i jej siostra musiały szybko wejść w dorosłe życie.

Związki Anny Renusz

Celebrytka kilka lat temu była żoną piłkarza Arki Gdyni – Michała Renusza. Niestety miłość nie przetrwała próby czasu i małżeństwo postanowiło się rozwieść. Jednak serce Anny jest ponownie zajęte, co więcej jej wybranka Mateusza możemy oglądać w programie "Królowe życia". Para jest razem od dwóch lat i ma wspólnego psa, szpica miniaturowego. W domu zasady ustala Anna. Ukochany królowej życia nie ukrywa, że żyje "pod pantoflem".

Czasami jak się postawię, to wtedy nie odzywa się do końca dnia. Potrafi zrobić i tak, żeby było na jej

- tłumaczy Mateusz.

"Królowe życia" – kiedy i gdzie oglądać

Od 3 września na antenie TTV ponownie możemy oglądać uwielbiany przez widzów program "Królowe życia". Tym razem nadawany jest przez dwa dni – czwartki i piątki o 22:15. Na ekranie nie zabraknie znanej Dagmary Kazimierskiej, Izabeli Macudzińskiej oraz Katarzyny Alexander.

Rafał i Gabriel z programu „Królowe życia” o coming oucie znanych osób:

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska szczerze u Kuby Wojewódzkiego: "Nigdy nie handlowałam ludźmi"

Nowa uczestniczka "Królowych życia". Kim jest Sylwia Peretti?

Dagmara z "Królowych życia" walczy ze skutkami wypadku. "Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności"

Co sądzisz o tym artykule?
89
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0