Gwiazdy

Dagmara z "Królowych życia" walczy ze skutkami wypadku. "Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności"

x- news

Gwiazdy

Dagmara z "Królowych życia" walczy ze skutkami wypadku. "Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności"

x- news

Rekonwalescencja trwa, ale o powrocie do pełni zdrowia trudno mówić. Dagmara Kaźmierska nadal odczuwa skutki poważnego wypadku, któremu uległa w ubiegłym roku. Gwiazda programu "Królowe życia" po zdarzeniu opublikowała w sieci poruszające zdjęcie wprost ze szpitalnego łóżka. Chociaż od przykrego zdarzenia minęło sporo czasu, konsekwencje wciąż dają się jej we znaki.

Dagmara Kaźmierska – wypadek samochodowy

W maju zeszłego roku Dagmara Kaźmierska uległa poważnemu wypadkowi. Jedna z największych gwiazd programu „Królowe życia” opowiedziała wtedy w sieci, co wydarzyło się feralnego dnia. W wyniku poważnego wypadku samochodowego trafiła do szpitala, z obiema nogami w gipsie.

Aniołki Moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo …

– napisała Dagmara na Instagramie.

Dagmara Kaźmierska o konsekwencjach wypadku

Wypadek mocno odbił się na zdrowiu Dagmary, a okres rekonwalescencji jeszcze nie dobiegł końca. Gwiazda, mając problemy z poruszaniem się, korzystała początkowo z wózka inwalidzkiego. Następnie uczyła się stawiać pierwsze kroki przy pomocy kul. Niestety jak przyznała, mimo upływu czasu wciąż nie może mówić o powrocie do pełnej sprawności.

Nie jestem w stanie stać długo na nogach. Wypadek do końca życia będzie dawał się we znaki. Moje nogi nigdy już nie wrócą do pełnej sprawności

 – przyznała w rozmowie z "Super Expressem"

Wypadek nie przeszkodził Dagmarze w zagraniu w jednym z filmów Patryka Vegi. W ryzykownych scenach gwiazdę zastąpiła dublerka. 

Niestety celebrytka na razie musi pożegnać się z ulubionym sportem, nadmiernym wysiłkiem i noszeniem butów na wysokim obcasie. Gwiazda, stosując się do zaleceń lekarzy, na premierze filmu „Pętla” pojawiła się we włochatych klapkach.

Zobacz także:

Agnieszka Włodarczyk na romantycznym zdjęciu z partnerem. "Jeden jedyny"

Michał Malinowski zamieszkał na łodzi. Gdzie zamierza dopłynąć?

Miłość matki do dziecka – jaka powinna być? A jaka nie powinna?

Co sądzisz o tym artykule?
73
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0