Gwiazdy

Edyta Górniak pozuje bez koszulki. Do zdjęcia dołączyła wymowny opis

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Edyta Górniak pozuje bez koszulki. Do zdjęcia dołączyła wymowny opis

Kamil Piklikiewicz/East News

Edyta Górniak w mediach społecznościowych często zamieszcza swoje przemyślenia. Zazwyczaj dotyczą one jej więzi z Bogiem oraz z naturą. Jak jest w przypadku jej najnowszego postu? 

Na Instagramie Edyty Górniak widnieje dużo życiowych sentencji. Zazwyczaj to grafiki z napisami. Tym razem wokalistka dołączyła swoją fotografię, która nawiązuje do jej twórczości. 

Edyta Górniak w pióropuszu

Artystka udostępniła zdjęcie, na którym pozuje bez koszulki, a rękoma zasłania piersi. Dodatkowo na głowie widnieje duży pióropusz. Podobną kreację u Górniak mogliśmy już zobaczyć w 2017 roku - w teledysku "Andromeda"Do fotografii wokalistka nie dodała jednak tekstu utworu, a słowa Buddy. 

Trzy rzeczy, których nie da się długo ukrywać: słońce, księżyc i prawda

- brzmi podpis.

Fani wokalistki nie skupili się jednak na opisie, który dołączyła, woleli komentować jej kreację. Nazwali ją wprost: "Pocahontas"

Filozofia Edyty Górniak

Dlaczego akurat Budda? Jeszcze kilka lat temu otwarcie mówiła, że zafascynowała się buddyzmem. Deklarowała wówczas, że daje jej to dużo siły i spokoju, a wspomniana filozofia była jej szczególnie bliska. Po pewnym czasie oznajmiła jednak, że wybrała chrześcijaństwo. Od tamtej pory w mediach społecznościowych często zamieszcza posty, w których opisuje swoją relację z Bogiem. Oświadcza, że wiara pomaga jej w życiu codziennym. Obecnie znana jest ze swojej głębokiej duchowości. 

Czy zadałeś sobie pytanie dlaczego "troska o ludzi" na całym świecie stała się agresywna? Czy rozumiesz wreszcie, że strach nigdy nie pochodził od Boga? Zdecyduj, kim jesteś, czego pragniesz i codziennie wypowiadaj to na głos. Zdeklaruj się, komu się pokłaniasz. Już czas.

- napisała ostatnio na swoim profilu na Instagramie.


Zobacz wideo: Edyta Górniak wraca z nowym singlem

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
56
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0