Gwiazdy

"Królestwo Kobiet" - nowy serial stacji TVN. W jednej z ról zobaczymy Krystynę Jandę

Gwiazdy

Krystyna Janda

"Królestwo Kobiet" jest nowym autorskim serialem zapowiedzianym przez stację TVN. Produkcja będzie komedią, w której nie zabraknie kryminalnej intrygi. Zobaczymy w nim też iście doborową obsadę aktorską. Kto zagra obok Krystyny Jandy?

"Królestwo Kobiet" – o czym jest

"Królestwo Kobiet" to nowy serial komediowy, nad którym pracę rozpoczęła stacja TVN. Przedstawi on historię 4 różnych kobiet połączonych w pewnym momencie przez jednego mężczyznę. Jego śmierć prowadzi do szeregu nowych zdarzeń, a bohaterki muszą stawić czoła kryminalnej intrydze. Na szczęście siłę odnajdują we wzajemnej współpracy – stają się wtedy niepokonane.

W serialu chcieliśmy dać widzom przede wszystkim wspaniałą rozrywkę, ostry humor i wiele okazji do śmiechu. Główną osią serialu jest kobieca siła i solidarność, która rodzi się między bohaterkami w ekstremalnych okolicznościach. Wszystko zaś mogło się udać tylko dzięki cudownym aktorkom, które nie tylko tchnęły życie w te postaci, ale przy okazji świetnie bawiły się razem na planie

- zapowiada producent Tomasz Blachnicki.

To historia kobiet z krwi i kości, z prawdziwymi emocjami, marzeniami, problemami i namiętnościami. Zwyczajnych, poświęconych dzieciom, rodzinom, ale też zagubionych, samotnych, popełniających błędy. Każda z nich jest jednak silną, barwną osobowością.

- dodaje szefowa zespołu kreacji, Kaśka Śliwińska-Kłosowicz.

"Królestwo Kobiet" – obsada

W nadchodzącym serialu "Królestwo Kobiet" w jednej z ról pojawi się Krystyna Janda. Obok niej zagrają tam jeszcze: Gabriela Muskała, Aleksandra Adamska, Karolina Gruszka, Artur Żmijewski, Jan Peszek, Justyna Schneider i Rafał Maćkowiak.

"Królestwo Kobiet" jest kolejnym autorskim projektem stacji TVN. Reżyserią zajmuje się Maciej Bochniak, z kolei za scenariusz odpowiada zespół Kaśki Śliwińskiej-Kłosowicz w składzie: Wojciech Saramonowicz, Karolina Szymczyk-Majchrzak, Hanna Węsierska oraz Dana Łukasińska.

Przy serialu pracują też: Paweł Flis (zdjęcia), Marcelina Początek-Kunikowska (scenografia), Magdalena Sekrecka i Małgorzata Skorupa (kostiumy), Jolanta Madejska-Witek (charakteryzacja) oraz Krzysztof Łojan (kierownik produkcji). Nad całością całością czuwa producent Tomasz Blachnicki.

Data premiery produkcji nie jest jeszcze znana.

Zobacz także:

Obsada "Magdy M." po latach. Joanna Brodzik opowiedziała nam o scenie pocałunku z Pawłem Małaszyńskim

Anna Kalczyńska zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Dlaczego zdecydowała się na zmianę?

Gromee i jego talent malarski. Artysta zdradził nam, dlaczego zdecydował się uwiecznić na obrazie Krystynę Feldman

Polecamy również styczniową rozmowę Krystyny Jandy w studiu Dzień Dobry TVN.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości