Karolina Gruszka

    Karolina Gruszka

    Już 18 października o 21:30 na antenie TVN będzie miał premierę pierwszy odcinek nowego serialu pt. "Królestwo kobiet". Tytuł owej produkcji nie jest przypadkowy, ponieważ w głównych rolach zobaczymy same kobiety - Krystynę Jandę, Karolinę Gruszkę, Gabrielę Muskałę oraz Aleksandrę Adamską. Jak wyglądała praca na planie? Aktorki zdradziły szczegóły w Dzień Dobry TVN.

    Podczas 41. Festiwalu Filmowego w Gdyni dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki spotkał się z aktorką Karoliną Gruszką. Jaki film na festiwalu promuje aktorka? Czym kieruje się Karolina dobierając role? I co było najtrudniejsze w graniu Marie Skłodowskiej-Curie?

    Gość Dzień Dobry TVN charakteryzator Waldemar Pokromski w branży filmowej uważany jest za ikonę profesjonalizmu. I to na całym świecie. Od wielu lat współpracuje z największymi, np. ze Stevenem Spielbergiem, Oliverem Stone'em i Romanem Polańskim. Obecnie pracuje przy filmie o życiu Marii Skłodowskiej-Curie, którego premiera jest zaplanowana na 2016 rok. Rolę polskiej noblistki powierzono Karolinie Gruszce. Czy lubi filmy, przy których musi długo charakteryzować aktorów? Czy zdarzało mu się kłócić z aktorem o charakteryzację? Gdzie uczył się swojego zawodu?