Agnieszka i Wojtek Janikowie przygotowują się do ślubu, "Forbes" wytypował najbogatszą gwiazdę, Rosja wystawiła list gończy za mężem Karoliny Gruszki. Oto najważniejsze newsy z soboty

Autor:
Berenika
Olesińska
Dzień Dobry TVN - co będzie w programie w niedzielę 4 czerwca 2023 r.?
Dzień Dobry TVN - co będzie w programie w niedzielę 4 czerwca 2023 r.?
wideo 2/15

3 czerwca 2023 r. w studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy między innymi Nataszę Urbańską i Janusza Józefowicza, którzy opowiedzieli o łączeniu życia prywatnego z zawodowym. Porozmawialiśmy również z Karoliną Gruszką i Iwanem Wyrypajewem o liście gończym wystawionym za reżyserem. Jak polskie gwiazdy wspominają czasy szkolne? Która amerykańska celebrytka jest najbogatsza? Jak Agnieszka i Wojtek Janikowie przygotowują się do ślubu kościelnego? Oto skrót newsów z soboty.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz we wspólnym projekcie

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz tworzą szczęśliwe małżeństwo od 15 lat, jednak jak oboje zgodnie przyznają, łączenie życia zawodowego z prywatnym nie należy do najłatwiejszych zadań. W Dzień Dobry TVN reżyser zaznaczył, że wymaga od swojej żony więcej niż od innych współpracowników. Aktorka mogła przekonać się o tym m. in. podczas przygotowań do nowego projektu - wystawianego w Teatrze Buffo spektaklu "Mistrz i Małgorzata", w którym gwiazda gra główną rolę.

Gwiazdy wspominają szkolne lata

W studiu Dzień Dobry TVN wróciliśmy wspomnieniami do odległych czasów, w których Wanda Kwietniewska, Adrianna Biedrzyńska i Krzysztof "Jankes" Jankowski byli małymi dziećmi. Nasi goście opowiedzieli o zabawnych incydentach ze szkoły. Dziennikarz miał notorycznie spóźniać się do szkoły, piosenkarka uciekała z lekcji muzyki, a aktorka smarowała sobie twarz białą kredą i udawała, że mdleje. Czy w dzienniczku polskich gwiazd często pojawiały się uwagi? Zobacz nasz materiał wideo.

Mąż Karoliny Gruszki poszukiwany listem gończym

Iwan Wyrypajew jest partnerem Karoliny Gruszki, reżyserem i aktorem rosyjskiego pochodzenia, który od wielu lat mieszka w Polsce. Jak się okazuje, Rosja wystawiła za artystą list gończy. Zdaniem mężczyzny reżim Putina prawdopodobnie ściga go za rozpowszechnienie informacji, że Rosja napadła na Ukrainę i zabija tam dzieci.

- Muszę uważać na przesiadkach w krajach, które mają podpisane umowy o ekstradycji do Rosji - zaznaczył Wyrypajew.

Agnieszka i Wojciech Janikowie przygotowują się do ślubu

Agnieszka i Wojciech Janikowie tworzą jedną z par z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", której udało się przetrwać próbę czasu i stworzyć szczęśliwą rodzinę. Ślub cywilny wzięli w pierwszym dniu znajomości, na oczach całej Polski. Teraz przygotowują się do znacznie bardziej kameralnej uroczystości - ślubu kościelnego i wesela. W rozmowie z Katarzyną Lackowską z dziendobry.tvn.pl opowiedzieli, gdzie odbędzie się ceremonia, jakie menu wybiorą i w jaki sposób usadzą gości.

Ranking "Forbesa" - która gwiazda z Ameryki jest najbogatsza?

Magazyn "Forbes" opublikował nowe zestawienie 100 najbogatszych Amerykanek. Wśród wyróżnionych kobiet nie zabrakło znanych w świecie show-biznesu gwiazd. Na 13. miejscu uplasowała się Oprah Winfrey z majątkiem szacowanym na 2,5 mld dolarów. Za wokalistkę, która może pochwalić się największym dorobkiem, uznano Rihannę. Barbadoska piosenkarka zajęła 20. pozycję w rankingu. Na których miejscach znalazły się m.in.: Beyoncé, Céline Dion, Madonna, Taylor Swift, Kylie Jenner czy Kim Kardashian? Sprawdź w naszym artykule.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News, dziendobry.tvn.pl

Pozostałe wiadomości