[TYLKO U NAS] Agnieszka i Wojtek Janikowie szykują się do ślubu. Wiemy, jak będzie wyglądało ich wesele

Autor:
Katarzyna
Lackowska
Reporter:
Katarzyna Lackowska
"I ślubuję Ci..." Jak będzie wyglądało wesele Agnieszki i Wojtka Janików?

Agnieszka i Wojtek poznali się w dniu swojego ślubu - miłość przyszła do nich nieco później. Teraz, po ponad 4 latach od chwili, kiedy po raz pierwszy powiedzieli sobie "tak", planują kolejną uroczystość - tym razem przysięgę małżeńską składać będą w kościele. Kilka miesięcy temu Katarzyna Lackowska z serwisu dziendobry.tvn.pl wybrała się z nimi do miejsca, w którym razem z bliskimi będą świętować ponowne zaślubiny. Jak będzie wyglądało ich wesele?

Wesele Agnieszki i Wojtka Janików: łączenie stołów okrągłych z prostokątnymi

Agnieszka i Wojtek Janikowie poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Są jedną z tych par, które zawalczyły o uczucie i związek, dzięki czemu udało im się stworzyć szczęśliwą, kochającą rodzinę. Nieco ponad rok temu na świat przyszła ich wyczekiwana córeczka Tosia. Nic więc dziwnego, że małżonkowie zdecydowali się na ślub kościelny. Przygotowania do uroczystości ruszyły pełną parą. Jakiś czas temu razem z kamerami towarzyszyliśmy im w trakcie finalnych ustaleń związanych z weselem.

"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach
"I ślubuję Ci..." Agnieszka i Wojtek Janikowie o zaręczynach Źródło: dziendobry.tvn.pl

Przyjęcie odbędzie się w uroczym hotelu w Zawoi - to to samo miejsce, w którym w ubiegłym roku wyprawili chrzciny swojej córki. Tym razem spotkają się tam z bliskimi, aby celebrować łączące ich uczucie. To właśnie w położonym nieopodal kościółku po raz drugi powiedzą sobie "tak".

Jak będzie wyglądała uroczystość? - Mamy swoje wyobrażenia i plany, jak to chcemy zrobić, ale tu pytanie do Kasi (manager hotelu - przyp. red.), bo zaprosiliśmy 170 osób, chyba się tu nie zmieszczą - wystraszył się Wojtek.

Gdyby bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się usadzić gości przy stołach okrągłych rzeczywiście byłoby to problematyczne - wówczas na sali musiałoby się pojawić około 16 stolików, które zajęłyby całą dostępną przestrzeń, w tym parkiet. Na szczęście szybko udało się znaleźć rozwiązanie.

- Połączymy stoły okrągłe z prostokątnymi - zaproponowała managerka. Przełamywanie form i różne kształty stołów są bardzo silnym trendem na ten rok. Dzięki temu przestrzeń wydaje się ciekawsza, lepiej zaaranżowana, a jednocześnie, dzięki wprowadzeniu stołów prostokątnych, można w niej wygodnie usadzić więcej osób.

Weselne dekoracje w stylu Wielki Gatsby: czy czerń obroni się na ślubie?

Niemałym zaskoczeniem dla gości Agnieszki i Wojtka będą z pewnością dekoracje weselne. Para zdecydowała się na nietypowe, choć mocno osadzone w trendach połączenie: biel, złoto i... czerń. I choć Wojtek zapewniał, że ta ostatnia pojawi się jedynie w detalach, tu wtrąciła się Agnieszka: - No właśnie nie, tak mi się spodobał ten kolor i jest tyle fajnych dodatków, że nie chciałabym, żeby to była zapomniana barwa - stwierdziła.

Okazuje się, że wybór Agnieszki i Wojtka był wyjątkowo słuszny - czerń to bardzo mocny trend w tegorocznych dekoracjach weselnych. Nieoczywisty wybór nie tylko pomoże stworzyć wyjątkowy klimat na uroczystości, ale sprawi również, że przyjęcie na długo zapadnie w pamięci gości.

Jak wybrać weselne menu? Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" planują drugi ślub

Kolejnym punktem naszego programu planowania wesela był wybór weselnego menu. Tu Agnieszka i Wojtek stanęli przed nie lada wyzwaniem. Dlaczego? Agnieszka nie je mięsa, więc Wojtek sam musiał dokonać wyboru dla tych gości, którzy nie mają wykluczeń w diecie. Warto pamiętać, żeby dopytać bliskich o ich preferencje żywieniowe, żeby nie okazało się, że w menu nie ma nic, co mogliby zjeść wegetarianie czy weganie.

Jakie potrawy wybrali Agnieszka i Wojtek? Tego dowiecie się z naszego materiału.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Lackowska

Reporter: Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: dziendobry.tvn.pl

Pozostałe wiadomości