Janusz Józefowicz

  Janusz Józefowicz ma powody do radości. Aż przez cztery miesiące nie wspominał w mediach, że po raz pierwszy został dziadkiem! Wnuk natychmiast stał się jego oczkiem w głowie. Choreograf ubolewa jednak, że z powodu pandemii i natłoku obowiązków, nie widuje go zbyt często.

  Już niebawem obchodzić będziemy jedno ulubionych świąt wszystkich zakochanych par – walentynki. Z tej okazji postanowiliśmy porozmawiać z Nataszą Urbańską, która od lat jest w szczęśliwym małżeństwie z Januszem Józefowiczem. Jak para w tym roku będzie świętować dzień zakochanych?

  "Metro" - musical, który jest grany niezmiennie od 1991 - właśnie świętuje swój jubileusz. Już od 30 lat podróżuje po świecie i łączy pokolenia. Z tej okazji wróciliśmy wspomnieniami do początków hitowego spektaklu. Rozmawialiśmy też z jego twórcami oraz aktorami, którzy obecnie w nim występują.

  Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz mają za sobą wiele wspólnych nocy sylwestrowych. Choć większość z nich spędzili w pracy, wspominają też te nieco bardziej szalone. Co zamierzają robić w tym roku? Artyści przygotowali dla widzów Teatru Studio Buffo małą niespodziankę.

  W tym wyjątkowym dniu, Międzynarodowym Święcie Miłości, odwiedzili nas w studiu Dzień Dobry TVN: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz oraz Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz. Czy pamiętają swoją pierwszą randkę? Jak się poznali? Dlaczego Janusz Józefowicz mówi, że "mieli trudną sytuację" i, że "może dziewczynie strasznie skomplikować życie"? Jaką receptę na udany związek mają Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz? Co łączy Józefowcza i Urbańską? I kto z nich jest specjalistą od miłości francuskiej?

  Wakacje z dziećmi to spore wyzwanie. Jak je przetrwać i nie zwariować? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry Wakacje Nataszę Urbańską, Janusza Józefowicza, Justynę Tomańską i Mariusza Totoszko.

  Dla jednych oczepiny i konkursy weselne to obciach, a dla innych - świetna zabawa. A jakie zdanie na ten temat mają goście Dzień Dobry TVN: choreograf Janusz Józefowicz, blogerka Maria Natalia Tymańska i aktorka Sylwia Gliwa?

  Natasza Urbańska, w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznała, że jej rodzina boi się jeść poza domem. Kto więc gotuje w ich kuchni - ona czy Janusz Józefowicz? Czy Natasza Urbańska stosuje jakąś dietę i jak odżywia swoją córkę?

  Pojawiły się plotki, że między Nataszą Urbańską a Januszem Józefowiczem nie ma zgody w kwestii planowania ich drugiego dziecka. Podobno artystka marzy o ciąży, a jej mąż jest przeciwny. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić te wiadomości u źródła.

  Mateusz Hładki wybrał się, z kamerą Dzień Dobry TVN, na poranną, niedzielną herbatkę do dworku w Jajkowicach - rodzinnego gniazdka Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza i ich córki Kaliny. Zobaczcie jak pięknie mieszkają i co planują robić w czasie długiego majowego weekendu!

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN będzie sielsko i rodzinnie - w Jajkowicach u Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. A potem filmowo i zawodowo - jak majówkę spędza Magda Boczarska? W programie także muzycznie i premierowo - zespół Hey znów zaskakuje. A na koniec chwila wzruszeń - o ks. Janie Kaczkowskim jego siostra i ojciec. Zapraszamy o 8.30!

  Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Janusz Józefowicz do swojego najnowszego projektu zaangażował syna Jakuba. Jak układa im się współpraca? Na czym konkretnie polega praca syna reżysera? Jakie są minusy pracy z własnym ojcem? Z Januszem i Jakubem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: mistrzyni łączenia wielu obowiązków - spędziliśmy dzień z Małgorzatą Rozenek m.in. na zakupach. Oprócz tego: Baron z Afromental o współpracy z Hansem Zimmerem - twórcą muzyki do oscarowych produkcji. A także: łączą ich nie tylko więzy krwi - Jakub Józefowicz zawodowo ramię w ramię z tatą Januszem. Startujemy o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: zobaczymy, jak Mateusz Maga i Kajetan Góra zagrali w amerykańskim filmie. Zdradzimy czego nie wiecie o Januszu Józefowiczu, a Radzimir Dębski zamieni muzykę na kierownicę! Czy pójdzie w ślady Hołowczyca i Małysza? Oni powinni zagrać u Tarantino - w naszym studiu Polscy samuraje, którzy walczą prawdziwymi mieczami. Przebojem podbił serca Polek i nieustannie zadziwia swoje fanki - na naszej scenie i czacie Patryk Kumór. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  Już 31 maja w krakowskim teatrze Variete obędzie się premiera nowego spektaklu Janusza Józefowicza "Legalna blondynka". Z reżyserem podczas prób zespołu i chwilę przed castingiem spotkał się Marcin Sawicki. Jakie wymogi musi spełniać aktor, który chce zakwalifikować się do projektu Józefowicza? Czy wymagającego reżysera można jeszcze zaskoczyć? Czym można go urzec?

  Jeszcze wczoraj był w Rosji, a dziś już w Krakowie spotkał się z dziennikarką Kingą Burzyńską, by opowiedzieć jej o swoich nowych wyzwaniach. Czy to prawda, że wyreżyseruje premierowy spektakl w nowym krakowskim teatrze? Co to za spektakl i kto w nim zagra?

  Natasza rusza na wielkie tournée po Niemczech. Nagrała nowy teledysk "Hipnotyzuj mnie". To czwarty klip do piosenki z jej debiutanckiej płyty. W klipie występują bardzo przystojni mężczyźni, a Natasza emanuje seksapilem. W TVN Cafe Natasza rozmawiała z Marcinem Mellerem. Jak wspomina Rolowanie? Czy na trasę koncertową zabiera swoja córkę Kalinę?

  Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza jest "kierownikiem w grupie". Po kim to odziedziczyła? Czy Natasza jest wymagającą mamą? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to artystkę.

  Człowiek instytucja. Niektórzy mówią , że tyran, despota, ale genialny tyran i despota. Pracoholik. Reżyser i choreograf. Autor kultowego "Metra" i "Polity". Studio Buffo to jego drugi dom. Ojciec sukcesu największych polskich gwiazd. Pochodzi z małego miasteczka. Jak sam twierdzi ukształtował go Milos Forman. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mistrza Józefowicza z jego pojętną uczennicą - Nataszą Urbańską. Razem tworzą duet idealny!

  Już jutro, w cyklu Warsztat Mistrza, mistrzem będzie Janusz Józefowicz. Zapraszamy jutro od 8.30. Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Zapraszamy na niedzielę z Dzień Dobry TVN. A w programie: słynny Gordon Ramsay powiedział o niej "Nie chciałbym z nią zostać sam na sam w pokoju". U nas: Magda Gessler prosto z castingów Masterchefa. W programie także: co z kobietą robi miłość? Przekonacie się na planie teledysku Haliny Mlynkowej w Słowacji. A potem: w cztery oczy z najzabawniejszym duetem w Hollywood: Drew Barrymore i Adamem Sandlerem. Zapraszamy w niedzielę od 8:30!

  Krążą plotki, że Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz zbankrutowali. Czy rzeczywiście tak jest? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Nataszę.

  O homeopatii, marzeniach sennych i babci. Natasza Urbańska przetłumaczyła swoją piosenkę. Tekst zamieściła na swoim profilu na Facebooku. Wreszcie dowiedzieliśmy się o czym jest piosenka "Rolowanie". :)

  Dlaczego niektóre kobiety wiążą się z żonatym mężczyzną? Czy każda kochanka liczy na to, że jej ukochany zostawi dla niej żonę? Co kochance daje związek z żonatym mężczyzną? Gościem Dzień Dobry TVN był psycholog Piotr Mosak. Czy zdecydowałabyś się być tą drugą?

  "Mógłby nie być Joe, mógłby być Józiem, ale Józio mniej pasuje do takiej piosenki niż Joe"- tak komentuje tekst do utworu "Rolowanie" Nataszy Urbańskiej prof. Jerzy Bralczyk. Dworują nie tylko z warstwy tekstowej piosenki, ale i z samego teledysku. Wszyscy się zastanawiają: czy to pastisz, satyra, krotochwila, a może dytyramb sławiący imprezowanie? W studiu Dzień Dobry TVN "Rolsy", bo taki pseudonim przylgnął do Nataszy i Janusza, zdradzili kto jest autorem piosenki "Rolowanie" oraz o czym jest utwór, a Filip Chajzer odkrył, gdzie znajduje się armatura i kafelki z teledysku Nataszy Urbańskiej.

  Zobaczcie, jak robi się Dzień Dobry TVN!

  Płytę nagrywała rok. Muzykę, do pięciu utworów, napisał Seweryn Krajewski. Kto ośmielił Nataszę, by zadzwoniła do kompozytora? Jaka stylistyka piosenek dominuje na płycie? Czy Janusz Józefowicz wierzy w sukces żony, chociaż nie rozumiał jej muzyki? O tym, sama Natasza Urbańska, w studiu Dzień Dobry TVN. Czy wreszcie dostała błogosławieństwo od męża?

  Na deskach teatru Buffo, dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska, spotkała Janusza Józefowicza, Weronikę Marczuk oraz wyjątkową parę tancerzy - Paulinę Biernat oraz Stefano Terrazzino. Co połączyło choreografa, prawniczkę oraz tancerzy ?

  Żaden artysta nie ma chyba wierniejszych fanów niż Natalia Kukulska i Janusz Józefowicz. Ten ostatni od ponad dwudziestu lat spotyka wielbicieli musicalu „Metro”. Natalii fani zgotowali niezwykłą niespodziankę. W studiu Dzień Dobry TVN artyści opowiedzieli o miłości do fanów i miłości od fanów. Towarzyszyli im oczywiście najwierniejsi fani: Paweł Talaga i Dorota Czerwińska.

  Edyta Herbuś i Rafał Maserak oraz tancerze z "Tańca z gwiazdami” przygotowują spektakl ”Saliga - siedem grzechów głównych". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska odwiedziła artystów w trakcie próby do spektaklu.