Natasza Urbańska na zdjęciu z tajemniczym mężczyzną. Czy plotki o rozstaniu w mężem okażą się prawdą?

Natasza Urbańska podsyca plotki o rozstaniu z Januszem Józefowiczem?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Natasza Urbańska jakiej nie znacie
Natasza Urbańska jakiej nie znacie
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
W ostatnich dniach w mediach pojawiły się niepokojące doniesienia o rzekomym rozstaniu Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza, o którym wprost ze sceny miał poinformować sam dyrektor artystyczny Studia Buffo. Na Instagramie wokalistki można natomiast znaleźć zdjęcia z innym mężczyzną. Małżonkowie zabrali głos w sprawie.

Janusz Józefowicz o rozstaniu z Nataszą Urbańską

Wszystko zaczęło się od niedawno wystawianego w Studio Buffo spektaklu, podczas którego Janusz Józefowicz wszedł w interakcję z widzem i w trakcie rozmowy wspomniał publicznie, że wraz z Januszem Stokłosą tworzy jeden z najdłuższych związków w polskim show-biznesie. Wywołany na scenę gość z dozą humoru zanegował to stwierdzenie, zaznaczając, że 64-letni artysta od lat trwa przecież w relacji z Nataszą Urbańską, na co Józefowicz odpowiedział: "Nie, nie jesteśmy już razem od kilku tygodni".

To niewinne zdanie wywołało spore zamieszanie w mediach. Jak się jednak okazuje, było ono jedynie formą żartu, o czym zapewnił sam autor słów. - Studio Buffo ma wpisaną formułę w swoją nazwę. To jest teatr rozrywkowy, którym się bawimy. No więc to, o czym pan mówi, jest kompletnie wyrwane z kontekstu. To była zabawa z publicznością i reakcja na to była oczekiwana - skomentował reżyser w rozmowie z serwisem Plejada.pl.

Natasza Urbańska w towarzystwie tajemniczego mężczyzny

Ironią posłużyła się również Natasza Urbańska, która odniosła się do sprawy na łamach portalu Pomponik.pl. - Mój mąż jeszcze nie widział teledysku, a już nas rozwodzi i po raz pierwszy nie zrobiły tego media - zażartowała, nawiązując do nadchodzącej premiery swojego klipu, w którym występuje u boku przystojnego obcokrajowca.

Zamieszczane na Instagramie zdjęcia, na których wokalistka pozuje wraz ze wspomnianym tajemniczym, młodym mężczyzną (opiera głowę o jego głowę oraz trzyma go za rękę) również podsycały plotki o rozstaniu z mężem. Z reakcji piosenkarki można jednak wywnioskować, że Janusz Józefowicz nie ma się o co martwić, ponieważ fotografie z zagranicznym aktorem są wyłącznie elementem pracy nad teledyskiem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Źródło: Instagram/@nataszaofficial, Plejada.pl, Pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości