Gwiazdy "Ugotowanych w parach" zdradzają "Przepis na magię". Co jest dla nich najważniejsze?

Witamy w strefie relaksu! Coca Cola
Witamy w strefie relaksu! Coca ColaDzień Dobry TVN
wideo 2/2

Gotowanie to ich wspólna pasja. Monika i Arkadiusz Stempkowscy to jedna z najpopularniejszych par, która wzięła udział w programie "Ugotowani w parach". Małżeństwo spotkało się z reporterem Marcinem Sawickim w łódzkim orientarium, by zdradzić swój sekretny "Przepis na magię". Co podczas gotowania jest dla nich najważńiejsze?

"Ugotowani w parach" i ich "Przepis na magię"

Wspólnie spędzony czas przy stole tworzy niezwykłą atmosferę i zbliża do siebie ludzi. Z tego powodu, w swojej najnowszej kampanii Coca-Cola przedstawia prawdziwy "Przepis na magię", który składa się z trzech składników: odpowiedniego momentu i towarzystwa, smacznego posiłku oraz zimnej Coca-Coli.

O tym jak ważna jest wspólna magia gotowania, doskonale wiedzą uczestnicy programu "Ugotowani w parach" - Monika i Arkadiusz Stempkowscy. Małżonkowie spotkali się z reporterem Dzień Dobry TVN - Marcinem Sawickim, by opowiedzieć o swojej miłości do gotowania.

- Bardzo lubimy gotować, ta pasja towarzyszy nam od samego początku, od kiedy jesteśmy razem, czyli już 12 lat. [...] Dużą wagę przykładamy jakie jedzenie podamy, w jaki sposób, jaka będzie atmosfera – zaczęła Monika.

Magia dzieje się przy stole

Dla Arka i Moniki czas spędzony najpierw w kuchni, a później w jadalni jest idealnym sposobem na relaks. Choć interesują ich kulinarne tajemnice smacznych przepisów, nie marzą o karierze restauratorów. Wspólne gotowanie to pasja, która pozwala się oderwać od obowiązków zawodowych i zrelaksować się w gronie najbliższych osób. Jak przyznał Arkadiusz – wraz z żoną nadal utrzymują kontakt z pozostałym uczestnikami "Ugotowanych w parach".

- Miło jest się spotkać i zjeść coś dobrego, ale jednak to ludzie tworzą atmosferę i to, że przy stole jest wesoło, mamy co wspominać, są też wzruszające momenty. Dzięki temu buduje się nasza relacja, zawiązują się przyjaźnie, a myślę, że o to w tym wszystkim chodzi

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Pozostałe wiadomości