Danzel powraca w popowym wydaniu. Na naszej scenie zaśpiewał nowy singiel "The Best Last Night"

Autor:
Nastazja
Bloch
Danzel rodzinnie
Danzel rodzinnie Dzień Dobry TVN
wideo 2/21

Na muzycznej scenie zadebiutował 19 lat temu z utworem "Pump it up". Teraz Danzel powraca z nową piosenką. Na scenie Dzień Dobry TVN artysta zaśpiewał singiel "The Best Last Night", a także po raz pierwszy udzielił wywiadu wraz z małżonką.

Danzel powraca z nowym materiałem

Danzel to belgijski wokalista znany z klubowych hitów tj. "Pump it up", "You spin me round", "Put your hands up in the air" czy "My arms keep missing you". Tym razem wokalistka pokaże się z nieco innej strony. Niedawno wydał popowy, letni singiel "The Best Last Night", a także zapowiedział nadchodzący album, który pojawi się już jesienią 2023 roku.

- W przyszłym roku będę miał 20-lecie piosenki "Pump it up" i mojej kariery muzycznej. Słyszę, że w Polsce jestem popularny, dziś gram trzy razy. Nie wiem, jak to się stało, ale Polska była od zawsze dla mnie jednym z najważniejszych rynków. To jest mój drugi dom - powiedział artysta.

Los uśmiechnął się do niego nie tylko w życiu zawodowym. Danzel wraz z małżonką od ponad 28 lat tworzy szczęśliwy związek, a owocem ich miłości są dzieci. Jaki wokalista jest prywatnie w domu? - To ja głównie gotuję u nas w domu, bardzo to lubię. W domu nie jestem artystą, jestem zwykłym człowiekiem, który robi to, co wszyscy – powiedział.

Danzel na scenie Dzień Dobry TVN

Na naszej scenie Danzel zaprezentował utwór "The Best Last Night". O czym opowiada? - To utwór, który napisaliśmy w trakcie zimowej sesji nagraniowej. Jak tylko zaczęliśmy razem z Maciejem Puchalskim i Mattem Bukovskim tworzyć pierwsze dźwięki tej piosenki, to już wtedy wiedziałem, że będzie to idealna piosenka na lato, a tekst musi opowiadać o "Najlepszej ostatniej nocy" w życiu. Na świecie żyje prawie 8 miliardów ludzi, z czego większość zapomina o codzienności, kontaktach czy spotkaniach z innymi siedząc ciągle w telefonach i śledząc media społecznościowe. Martwi mnie fakt, iż ludzie, przychodząc na moje koncerty, na żywo oglądają je przez aparat w telefonie, zamiast przeżywać to na własne oczy. Piosenka mówi o tym, że powinniśmy wrócić do czasów, kiedy mieliśmy więcej realnych kontaktów towarzyskich niż tych wirtualnych. Żyjcie swoim życiem i cieszcie się nim, tak jakby to była NAJLEPSZA OSTATNIA NOC w życiu! – przekazał artysta.

Danzel - “The best last night”
Danzel - “The best last night” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości