rihanna

  rihanna

  Największe święto mody już za nami. W nocy z 13 na 14 września odbyła się kolejna Met Gala. W Metropolitan Museum of Art na kultowym wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Do zdjęć w zaskakujących stylizacjach pozowali m.in. Rihanna, ASAP Rocky, Kim Kardashian, Justin Bieber, Kendall Jenner, Jennifer Lopez czy Timothée Chalamet. Kto wyglądał najlepiej? Oto zestawienie redaktorki mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabiny Zięby.

  Po tym jak Rihanna przybrała na wadze, stała się celem internetowych hejterów. Jak sobie radzi z negatywnymi opiniami z internetu? Zobaczcie!

  Na Gali MET 2017 - jak co roku - pojawiło się wiele gwiazd. Kto? Czyje kreacje przykuły największą uwagę? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dziennikarka Agnieszka Jastrzębska. W co ubrałby się Marcin Prokop, gdyby wybrał się na tę galę?

  Światowe gwiazdy, takie jak Rihanna czy Kim Kardashian, lansują trendy, które dla nas mogą być niezrozumiałe. I tak w obecnym sezonie modne są kapcie z futerkiem i wysokie kozaki z nieoddychającego materiału PCV. Jak nie zostać ofiarą najnowszych trendów? O tym, jak umiejętnie wdrażać trendy do naszych szaf i czym najlepiej kierować się kupując ubrania - w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea.

  Utwór "Stay" to przebój Rihanny i Mikky Ekko, pochodzący z siódmego albumu barbadoskiej artystki, zatytułowanego "Unapologetic". Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali go Porgy & Bess. Co myślicie o tym wykonaniu?

  Polska modelka wciąż lansuje trend, by nie nosić bielizny. Dlaczego? Przypomnijmy, że to Anja Rubik była prekursorką akcji "Uwolnij swoje sutki". Która gwiazda została ambasadorką przedsięwzięcia? Czy Anja uważa, że każda kobieta powinna chodzić bez biustonosza? I co łączy ją z Rihanną - Anja zdradziła dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Na Dworcu Centralnym w Warszawie zebrało się sporo osób, które chciały zobaczyć Titan Robota. Ten robot-celebryta jest znany na całym świecie odkąd zatańczył z gwiazdą muzyki pop Rihanną. Z robotem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki. Skąd przybył nasz gość? Co robi w Polsce? Robot zdradził nam nawet, z kim miał romans. Warto też dodać, że mimo iż całował się z Rihanną, to zbytnio przy nas nie gwiazdorzył :)

  Sprzedała ponad 60 milionów płyt i jest jedną z najpopularniejszych, latynoskich artystek. Na chwilę przerwała karierę, by na jakiś czas stać się tylko mamą. Teraz powraca na scenę. Tylko nam opowiedziała o macierzyństwie, kobiecości, o swoich muzycznych idolach oraz współpracy z Rihanną. Czy ma w planach trasę koncertową?

  Jolanta Pieńkowska zabiera nas w niezwykłą podróż po Miami. Kto mieszka na "wyspie gwiazd"? Które gwiazdy upodobały sobie Miami? Zobaczcie dom, w którym mieszkała Rihanna i Al Capone. Do kogo należy najdroższa posiadłość na wyspie? Zobaczcie willę, której wlascielem jest kot!