Gwiazdy

Ciężki czas dla Katy Perry. Dlaczego wokalistka przekłada premierę płyty „Smile”?

Gwiazdy

Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla Katy Perry. Piosenkarka z powodu pandemii kilkukrotnie musiała zmieniać wszystkie swoje plany. Gwiazda od 2019 roku przekłada datę ślubu. Także jej nowa płyta nie ukaże się zgodnie z zapowiedziami. Kiedy odbędzie się premiera albumu "Smile"?

Katy Perry - kiedy premiera płyty "Smile"?

Katy Perry przekłada premierę płyty. Krążek „Smile” miał ukazać się 14 sierpnia. Piosenkarka poinformowała jednak, że fani będą musieli poczekać dwa tygodnie dłużej. Artystka nie podała jednak konkretnych przyczyn opóźnienia.

Kilka dni wcześniej wraz z narzeczonym Orlando Bloomem wokalistka postanowiła po raz drugi przełożyć swoje wesele. Para spodziewa się dziecka i nie chce go narażać na możliwość zakażenia koronawirusem.

Jeśli 2020 rok czegoś mnie nauczył to tego, żeby nie przywiązywać się za bardzo do planów

- napisała Katy.

Katy Perry i Orlando Bloom - ślub i ciąża

Katy Perry i Orlando Bloom swój ślub planują już od 2019 roku. Początkowo ceremonia miała odbyć się w grudniu ubiegłego roku, jednak została przełożona. Jak się okazało, piosenkarka była wtedy w pierwszym trymestrze ciąży.

W ostatnim wywiadzie dla"The Mirror" Katy Perry zdradziła, że kolejna planowana przez nią data ślubu także jest już nieaktualna. Powodem zmian jest panująca pandemia. Artystka przyznała, że w tym momencie najważniejsze jest dla niej zdrowie dziecka.

Nie można już nic zaplanować w 2020, bo te plany są stale odwoływane. My chcemy tylko urodzić zdrowe dziecko. Wszyscy musimy teraz myśleć o życiu z góra tygodniowym wyprzedzeniem

- stwierdziła piosenkarka.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Kalczyńska, Lewandowska, Dec - słynne Anki świętują swoje imieniny. Zobaczcie zdjęcia

Mick Jagger, Sandra Bullock,Marta Żmuda Trzebiatowska i Omenaa Mensah. Co ich łączy?

Justyna Steczkowska pokazała się w bikini. Fani zachwyceni figurą gwiazdy: "Jak Halle Berry w Bondzie"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości