Katy Perry

  Katy Perry znana jest ze swojego dystansu do życia i poczucia humoru. Wokalistka potrafi śmiać się z siebie i rozładować napięcie w każdej sytuacji. Teraz udowodniła to po raz kolejny. Gwiazda niecałe cztery miesiące temu została po raz pierwszy mamą, a teraz postanowiła pokazać fanom niedoskonałości swojej sylwetki. Zdradziła również, jak je ukrywa.

  Katy Perry pod koniec sierpnia powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Choć od porodu minęło zaledwie kilka tygodni, gwiazda już wróciła do pracy. Jej ukochany, Orlando Bloom zdradził natomiast, do kogo podobna jest córka.

  Ogromny dystans do siebie zaprezentowała Katy Perry. Amerykańska piosenkarka 26 sierpnia powitała na świecie swoją córeczkę Daisy. Kilka dni po porodzie gwiazda zamieściła w sieci zdjęcie w bieliźnie laktacyjnej. Fotkę opatrzyła zabawnym komentarzem.

  Katy Perry nie zwalnia tempa. Do sprzedaży właśnie trafił najnowszy album artystki zatytułowany "Smile". Piosenkarka ma podwójny podwód do dumy. Niedawno na świecie powitała swoje pierwsze dziecko.

  Katy Perry została mamą po raz pierwszy. Szczęśliwy tata, Orlando Bloom opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie maleństwa i zdradził jego imię. Z okazji narodzin córeczki para zdecydowała się na szlachetny gest.

  Katy Perry wkrótce zostanie mamą. Gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem jej córeczki jest aktor Orlando Bloom. Po narodzinach dziewczynki para zamierza się przeprowadzić.

  Lada moment zostanie mamą, a energia i humor jej nie opuszczają. Zamaskowana piosenkarka, z dużym ciążowym brzuchem zatańczyła na ulicy. Mąż zachwycony, fani też. Zobaczcie sami.

  Jakiś czas temu Katy Perry przyznała, że przez długi czas borykała się z depresją. Ostatnio, gwiazda ponownie zdobyła się na szczerość i opowiedziała o tym, jak przebiegał proces jej leczenia. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że bała się, że przegra walkę z chorobą.

  Ostatnie miesiące nie były łaskawe dla Katy Perry. Piosenkarka z powodu pandemii kilkukrotnie musiała zmieniać wszystkie swoje plany. Gwiazda od 2019 roku przekłada datę ślubu. Także jej nowa płyta nie ukaże się zgodnie z zapowiedziami. Kiedy odbędzie się premiera albumu "Smile"?

  Katy Perry i Orlando Bloom wkrótce zostaną rodzicami. Przyszli rodzice szykują się do powitania na świecie swojej córki, a przygotowania do porodu idą pełną parą. Wokalistka i aktor podjęli już bardzo ważną decyzję - wybrali matkę chrzestną dla swojej pociechy. Jak podają media, ta wyjątkowa rola przypadła Jennifer Aniston.

  W sieci zadebiutował utwór promujący najnowszą płytę Katy Parry. Singiel pt. "Smile" jest zapowiedzią albumu wokalistki o tym samym tytule. Krążek trafi do sprzedaży 14 sierpnia 2020. Media spekulują, że premiera zbiegnie się z narodzinami dziecka Katy i Orlando Blooma.

  Katy Perry zdradziła, że po rozstaniu z Orlando Bloomem w 2017 roku i w związku z gorszym przyjęciem jej czwartej płyty "Witness", piosenkarka rozważała samobójstwo. Co pomogło jej przetrwać fatalny okres w życiu?

  Ciężarna Katy Perry już w sierpniu wyda nowy album. Artystka zdradziła, że znajdzie się na nim piosenka dedykowana jej jeszcze nienarodzonej córeczce. O czym będzie „What Makes a Woman”?

  W sieci ukazał się pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Katy Perry. Artystka do piosenki „Daisies” nagrała także intymny klip, podczas którego całkowicie naga pokazuje swój spory ciążowy brzuszek. Wszystko wskazuje na to, że jest to ostania piosenka gwiazdy przed porodem.

  Katy Perry przy okazji promocji kolejnego albumu załamała się i przyznała do myśli samobójczych. Dlaczego mimo sukcesów, pieniędzy i sławy gwiazdy cierpią na depresję? Kto - oprócz Katy Perry - przyznał się do choroby? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN dziennikarką Agnieszką Jastrzębską i psychoterapeutą Robertem Rutkowskim.

  O tym, co dzieje się w Hollywood najlepiej poinformowane są one: siostry Aleksandra, Monika i Izabela Okapiec. Dziewczyny zdradziły nam tajemnice tamtejszego show-biznesu ostatnich tygodni. Sandra Bullock szczęśliwie zakochana. Czy planuje ślub? Katy Perry wyśpiewała sobie pocałunek... z fanką na scenie. Która gwiazda została okrzyknięta kobietą roku? Na ile oszacowano straty poniesione podczas kręcenia "Spectre" - kolejnej części przygód Bonda? Komu Taylor Swift ofiarowała pięćdziesiąt tysięcy dolarów? Która wokalista traci głos!

  Ta płyta jest owocem współpracy międzynarodowego tria przyjaciół: Natalii Lesz, Hannah Sidibe i Nico Hartikaiena. Zagraniczne media już zachwyciły się tym projektem. Natalię Lesz porównują ją do Rihanny czy Katy Perry. W studiu Dzień Dobry TVN wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie "That Girl".