Gwiazdy

Katarzyna Sokołowska pokazała urocze zdjęcie. "Nowy maluch na pokładzie"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Doskonale wie o tym Katarzyna Sokołowska, która ze swoją suczką Helenką nie rozstaje się i zabiera ją nawet do pracy. Reżyserka pokazów mody pochwaliła się, że jej rodzina powiększyła się o kolejnego czworonoga.

Katarzyna Sokołowska ma pięknego psa

Katarzyna Sokołowska dała się poznać widzom TVN jako bezkompromisowa jurorka "Top Model". Dla uczestników jest wyrocznią w kwestii chodzenia po wybiegu. W programie jest stanowcza i może wydawać się surowa, ale za to w mediach społecznościowych fani widzą jej drugie oblicze. Gwiazda nie kryje, ze kocha zwierzęta. W czasie pandemii wzięła pod swój dach uroczą suczkę Helenkę.

- To jest piesek, który wylądował u mnie, bo pandemia się zdarzyła, nie mógł wyjechać i został pod moją opieką. Jest wspaniała. Helenka czekała na mnie, a ja czekałam na nią - powiedziała niedawno Sokołowska w Dzień Dobry TVN.

Katarzyna pokochała swojego czworonoga. Nie lubi się rozstawać z Helenką, więc pies towarzyszy jej zarówno w pracy, jak i na wakacyjnych wyjazdach. Profil reżyserki pokazów mody pełen jest pięknych zdjęć zwierzaka.

Nowy pies Katarzyny Sokołowskiej

Jak się okazuje, Helenka ma teraz nową przyjaciółkę. Katarzyna Sokołowska pochwaliła się, że w jej domu pojawiła się kolejna suczka, która wygląda tak jak Helenka. Na swoim profilu na Instagramie reżyserka pokazów mody pokazała zdjęcie szczeniaka.

- Nowy maluch na pokładzie. Stefania, 3 miesiące i 9 dni - napisała gwiazda.

Suczka natychmiast podbiła serca fanów jurorki "Top Model": "Słodycz. Niech rośnie zdrowo!", "Jaka piękna. Czekoladowa", "Rodzinka się powiększyła. Jak słodko", "Świetnie. Siostrzyczki - we dwie im będzie raźniej!" - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Kasia Sokołowska i jej psia przyjaciółka

Zobacz także:

Zofia Zborowska-Wrona aż rok przygotowywała się do ciąży. Przeszła długą drogę, żeby być mamą

"40 kontra 20". Robert Kochanek i Bartosz Andrzejczyk o rywalizacji. "Podeszliśmy do tego na zasadzie gentleman agreement"

Małgorzata Ohme na zdjęciu z córką. Fani porównują prezenterkę do J.Lo

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości