Gwiazdy

Kanye West będzie kandydował na urząd prezydenta USA. Poprze go jeden z najbogatszych ludzi świata

Gwiazdy


Kanye West po raz kolejny ogłosił swój start w wyborach prezydenckich w USA. Swoją decyzję przekazał na Twitterze. Oświadczenie rapera spotkało się z mieszanymi reakcjami. Gwiazdor może liczyć na wsparcie Elona Muska.

Kanye West chce być prezydentem USA

Kanye West nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Raper po raz kolejny ogłosił swój start w wyborach prezydenckich w USA.

Musimy zrealizować obietnicę Ameryki ufając Bogu, jednocząc naszą wizję i budując przyszłość. Będę kandydował na prezydenta Stanów Zjednoczonych!

- napisał muzyk na Twitterze.

Oświadczenie spotkało się z mieszanymi reakcjami. Ku zaskoczeniu obserwatorów, rapera poparł Elon Musk . Przedsiębiorca i miliarder napisał, że Kanye West ma jego pełne wsparcie w tej sprawie.

Nie wiadomo, czy gwiazdor złożył już odpowiednie dokumenty dotyczące ubiegania się o urząd. W sieci pojawiły się też spekulacje, że może to być akcja promocyjna nowej kampanii jego marki.

To nie pierwszy raz, kiedy mąż Kim Kardashian wspomina o ubieganiu się o Biały Dom. Mówił o tym podczas tegorocznego spotkania z dziennikarzami na Fast Company Innovation Festival. Jego deklaracja wywołała wówczas śmiech wśród zgromadzonych.

Podobne oświadczenie padło w roku 2015 roku podczas gali MTV Video Music Awards. Wtedy raper również zapowiadał, że stanie do walki o prezydenturę.

"Wash Us In The Blood"

Niedawno ukazał się najnowszy utwór Westa - "Wash Us In The Blood". Nawiązuje on do protestów, które przetoczyły się ostatnio przez Stany Zjednoczone w związku ze śmiercią George’a Floyda. Na początku czerwca West sfinansował przyszłą uniwersytecką edukację małej córeczki zamordowanego. Najnowszy klip rapera to artystyczny protest połączony z modlitwą.

Obmyj nas z krwi (…) Zstąp Duchu Święty

- słyszymy w utworze.

"Wash Us In The Blood" to pierwszy klip zapowiadający dziesiąty album studyjny Kanye’ego – "God’s Country".

Prezydent Kanye West?

Kanye West i Kim Kardashian to jedna z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych par show biznesu. Państwo West cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem światowych mediów. Portale regularnie publikują kolejne doniesienia na temat ich życia i nowych przedsięwzięć. Zarówno gwiazda "Keeping Up With the Kardashians", jak i raper mają za sobą liczne skandale. Jednocześnie sukcesywnie poszerzają swoje imperium, które - jak się okazuje - ma szansę objąć nawet Biały Dom.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Kanye West o swoim alkoholizmie: "Piłem wódkę z sokiem pomarańczowym na śniadanie"

Kim Kardashian w lateksie. Zobacz, jak wbija się w obcisły kostium

Kwarantanna rozdzieliła Kardashianów. „To bardzo trudne”

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: x-news

Pozostałe wiadomości