Gwiazdy

Kwarantanna rozdzieliła Kardashianów. „To bardzo trudne”

"Informacje ze świata gwiazd", Reporter: Basia Pasek 

Gwiazdy

Kwarantanna rozdzieliła Kardashianów. „To bardzo trudne”

"Informacje ze świata gwiazd", Reporter: Basia Pasek 

Zagrożenie związane z koronawirusem dotyczy wszystkich, także tych najbogatszych. Czas kwarantanny przechodzi również klan Kardashianów. Najpotężniejsza amerykańska rodzina celebrytów spędza go osobno. Jej członkowie bardzo za sobą tęsknią i apelują do fanów, by pozostali w domach. 

Czas kwarantanny u Kardashianów

Pandemia koronawirusa przewróciła świat do góry nogami. Bez względu na to, czy jesteś sławny i bogaty, czy nie, zalecenie kwarantanny dotyczy wszystkich, także rodu Kardashianów. Na co dzień rodzina jest bardzo aktywna, jej członkowie jeżdżą na plany filmowe i sesje zdjęciowe, podróżują, pojawiają się na różnych wydarzeniach. Kiedy mają czas wolny, starają się spędzać go razem.  Niestety, nie teraz. Na czas kwarantanny są rozdzieleni i z tego powodu jeszcze trudniej przez to przechodzą.

Koronawirus rozdzielił Kardashianów  

Kim Kardashian opublikowała na Instagramie poruszający post. Napisała, że przeglądając zdjęcia w telefonie natrafiła na wspólną fotografię z siostrą. Teraz wszystkie pozostają pod kwarantanną, każda w swoim domu. 

To bardzo trudne, ale wiem że musimy to zrobić dla bezpieczeństwa naszego i innych

- napisała celebrytka.

Zaapelowała także do swoich obserwatorów, by słuchali poleceń władz. Poprosiła, żeby nie ignorowali ostrzeżeń, pozostali w domu i nie rozprzestrzeniali koronawirusa.

Przejdziemy przez to razem 

- dodała Kim.

Najstarsza z sióstr - Kourtney, wstawiła na Instagram filmik, na którym widać jej synka. Napisała też, jak spędzają czas kwarantanny.

Medytujemy, czytamy książki, oglądamy filmy, pieczemy, tańczymy w kuchni, przebieramy się, ale co najważniejsze, naprawdę zwalniamy i spędzamy czas razem

Kourtney wyraziła nadzieję, że wszyscy jej fani w tym trudnym okresie dbają o siebie i o innych .

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
77
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0