Gwiazdy

Zostań w domu i słuchaj muzyki! Te premiery muzyczne wprowadzą Cię w koncertowy nastrój 

Gwiazdy

Zostań w domu i słuchaj muzyki! Te premiery muzyczne wprowadzą Cię w koncertowy nastrój 

Muzyka łagodzi obyczaje, koi nerwy i poprawia humor. Oto nowości na rynku muzycznym, które umilą Ci chwile spędzone w domu i odwrócą uwagę od sytuacji związanej z pandemią.

Gorące premiery muzyczne

Wolny czas to świetna okazja na poszerzenie muzycznych horyzontów i poznawanie nowych brzmień. Zwłaszcza, że w ostatnich miesiącach na rynku pojawiło się wiele ciekawych propozycji. Jedną z nich jest niedawno wydany album Kuby Karasia i Piotra Roguckiego, pt. „Ostatni bastion romantyzmu”.

To jest świetna płyta. Świetna od A do Z. Polecam wszystkim, którzy nie zdążyli jeszcze całości sprawdzić, bo to jest naprawdę genialna płyta. Myślę, że w przyszłym roku będzie nominowana do Fryderyków 

– stwierdziła Gabi Drzewiecka.

Kolejną nowością, którą koniecznie trzeba przesłuchać jest „Pan od muzyki”. Pierwszy solowy album Bartka Królika to bardzo różnicowana propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu wielbicielom funku, soulu i czarnych brzmień.

To jest płyta, którą trzeba, trzeba mieć, przesłuchać z całą pewnością 

– uznała dziennikarka.

Taneczne nowości

Kilka tygodni temu Justin Bieber powrócił na rynek muzyczny z nowym albumem. Piąta płyta kanadyjskiego wokalisty nosi tytuł „Changes” i opowiada o jego miłości do żony, Hailey Bieber. Krążek pełen jest popowych, lekkich i tanecznych brzmień.

Niemniej taneczną propozycją jest zarówno najnowsza płyta Artura Rojka zatytułowana „Kundel”, jak i singiel Duy Lipy pt. „Physical” zapowiadający jej nadchodzący albumu.

Poszukiwacze ciekawych brzmień odsyłamy również do twórczości fenomenalnej Kasi Lins lub elektronicznego duety Rat Kru. Ich twórczość to gratka dla każdego wielbiciela muzycznych wrażeń.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Zostań w domu! Mamy dla ciebie najciekawszą ofertę filmów i seriali

Kinowe hity w Twoim domu. Oto propozycje Ani Wendzikowskiej na rodzinny seans filmowy

Słynne muzea oferują wirtualne wycieczki, na które możesz się wybrać nie ruszając się z kanapy

Co sądzisz o tym artykule?
72
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0