Gwiazdy

Kim Kardashian zostanie pierwszą damą USA? Kanye West zapowiedział start w wyborach prezydenckich 2024 

Gwiazdy

Kim Kardashian zostanie pierwszą damą USA? Kanye West zapowiedział start w wyborach prezydenckich 2024 

Kim Kardashian, największa światowa celebrytka, być może zamieszka w Białym Domu. Jej mąż Kanye West zamierza ubiegać się fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych w wyborach, które odbędą się w 2024 roku. 

Prezydent Kanye Westo 

Kanye West i Kim Kardashian to jedna z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych par show biznesu. Państwo West cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem światowych mediów. Portale regularnie publikują kolejne doniesienia na temat ich życia i nowych przedsięwzięć. Zarówno gwiazda „Keeping Up With the Kardashians”, jak i raper mają za sobą liczne skandale. Jednocześnie sukcesywnie poszerzają swoje imperium, które ma szansę objąć nawet Biały Dom.  Kanye zapowiedział bowiem start w amerykańskich wyborach prezydenckich w 2024 roku.

Kanye West – wybory prezydenckie USA 2024

Kanye West gościł niedawno na Fast Company Innovation Festival, gdzie zaprezentował najnowszy model butów. W czasie spotkania z dziennikarzami mąż Kim Kardashian zapowiedział, że zamierza kandydować na prezydenta Stanów Zjednoczonych w 2024 roku. Jego deklaracja wywołała śmiech wśród zgromadzonych.

Nie jest to pierwsza tego typu zaskakujące oświadczenie padające z ust męża Kim Kardashian. Podobna sytuacja miała miejsce w 2015 roku podczas gali MTV Video Music Awards. Wtedy raper  zapowiedział, że stanie do walki o prezydenturę w 2020 roku. Jak będzie tym razem? Dowiemy się za 4 lata.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też: 

Kim Kardashian obchodzi 39. urodziny! Prezent, który dostała od męża robi wrażenie 

Kylie Jenner. Za sprzedaż udziałów w swojej firmie kosmetycznej zgarnęła gigantyczną kwotę

Kendall Jenner została nową twarzą polskiej marki odzieżowej

Co sądzisz o tym artykule?
76
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
11.03.2020
Marcel
W 2017 zapowiadal na 2020