Gwiazdy

Kylie Jenner. Za sprzedaż udziałów w swojej firmie kosmetycznej zgarnęła gigantyczną kwotę

Gwiazdy

Kylie Jenner. Za sprzedaż udziałów w swojej firmie kosmetycznej zgarnęła gigantyczną kwotę

Kylie Jenner - najmłodsza z klanu Kardashianek sprzedała 51 proc. udziałów w jej doskonale prosperującej firmie kosmetycznej. Na większościowy pakiet udziałów nowy właściciel wydał 600 milionów dolarów.

Kylie Jenner została najmłodszą w historii osobą z majątkiem wartym miliard dolarów. Status ten uzyskała dzięki firmie kosmetycznej, którą założyła w 2015 roku i wypromowała w mediach społecznościowych. W ofercie produktów sprzedawanych przez Jenner są między innymi pomadki, kredki i cienie do oczu oraz róże.

Świetny wynik Kylie Cosmetics osiągnął głównie dzięki gigantycznym zasięgom postów Jenner na Instagramie.

Obserwuje ją 270 milionów ludzi.

- powiedziała Agnieszka Jastrzębska.

>>> Zobacz także:

Sprzedaż firmy kosmetycznej

Kylie Jenner zdecydowała się niedawno na sprzedaż jednej z największych firm kosmetycznych 51 proc. udziałów w Kylie Cosmetics. Na większościowy pakiet udziałów koncert wydał 600 milionów dolarów.

Nowy właściciel ma odpowiadać głównie za rozwój oferty Kylie Cosmetics, m.in. w zakresie badań, handlu i dystrybucji. Natomiast decydujący głos w kreacji kosmetyków będzie jednak po stronie Kylie Jenner. Do niej będzie również należało promowanie produktów w mediach społecznościowych.

Co sądzisz o tym artykule?
60
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.11.2019
Ruda
Chciałabym sprostowac słowa Pani redaktor. Nie prawda jest, że trzeba mieszkać w UK 3 lata by móc się starać o obywatelstwo brytyjskie. Należy mieć statut stałego rezydenta a taki statut nabywa się po 5 latach mieszkania w UK. Mając statut stałego rezydenta po 12 miesiącach od jego uzyskania mi na starać się o naturalizacje. W przypadku kiedy małżonek jest obywatelem brytyjskim okres 12 miesiącu nie jest wymagany. Czyli Megan musi odczekać 5 lat, aby mogła się starać o obywatelstwo brytyjskie.