Gwiazdy

Kim Kardashian i Kanye West przeżywają kryzys w związku. Para pokłóciła się o opiekę na dziećmi 

Gwiazdy

Kim Kardashian i Kanye West przeżywają kryzys w związku. Para pokłóciła się o opiekę na dziećmi 

Jednych kwarantanna do siebie zbliża, u innych powoduje problemy i konflikty. Do wymiany zdań doszło w małżeństwie Kim Kardashian i Kanye'go Westa. Pandemia sprawiła, że zapracowana na co dzień para, musiała pozostać w domu z czwórką dzieci. Okazało się, że Kanye niechętnie opiekuje się swoimi pociechami. 

Domowa izolacja rodziny Kardashian-West

Amerykańskie media poinformowały, że Kim i Kanye przeżywają kryzys w związku. Sprawa wygląda dość poważnie. Podczas przymusowej kwarantanny w domu West'ów nie mogą być obecne opiekunki, które na co dzień zajmują się dziećmi pary. Kim i Kanye musieli przejąć opiekę, ale okazało się, że słynny raper nie za bardzo chce się nimi zajmować

Kim Kardashian od dawna jest sprawnym przedsiębiorcą i nawet w obecnej sytuacji ma dużo projektów. Dodatkowo angażuje się w amerykańskie prawo. Jak każda mama potrzebuje odpoczynku i przestrzeni, ale małżonek niestety w niczym jej nie wyręcza. 

Media dotarły do informacji, że para mieszka odosobniona w dwóch częściach domu, aby się trochę od siebie odizolować. Sytuacja między nimi jest podobno bardzo napięta. 

Kim Kardashian i Kanye West - życie prywatne

Kim od wielu lat jest związana z amerykańskim show-biznesem. Popularność przyniósł jej udział w rodzinnym reality show "Keeping up with the Kardashians". Kanye West jest uznawany za jedną z najważniejszych gwiazd muzyki popularnej XXI wieku.

Małżeństwem są od 24 maja 2014 roku. Para ma czwórkę dzieci: 7-letnią córkę North, 5-letniego syna Sainta oraz dwójkę dzieci urodzonych przez wynajęte surogatki: 2-letnią Chicago i rocznego Psalma. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
92
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0