Gwiazdy

Kim Kardashian w lateksie. Zobacz, jak wbija się w obcisły kostium

Gwiazdy

Kim Kardashian w lateksie. Zobacz, jak wbija się w obcisły kostium

Moda wymaga poświęceń. Przekonała się o tym Kim Kardashian, która postanowiła założyć bardzo dopasowany strój w całości wykonany z lateksu. Mimo pomocy kilku osób, celebrytka miała z tym spore problemy. Czy jej się udało?

Kim Kardashian i jej lateksowy strój  

Na jeden z pokazów mody Kim wybrała się w brązowym, błyszczącym i obcisłym stroju pochodzącym z kolekcji Balmain. Żona Kanye Westa prezentowała się w tradycyjny dla siebie, ekstrawagancki sposób.

Okazuje się, że kosztowało ją to sporo zachodu. Sama nie dała sobie rady. Założenie spodni i topu wymagało pomocy sztabu stylistów. 

Do sieci trafił właśnie film, na którym uwieczniono zmagania Kim ze sztucznym, opornym materiałem. Jest on zapowiedzią premiery rodzinnego reality show klanu „Z kamerą u Kardashianów”. Musicie to zobaczyć!

YouTube/Keeping Up With the Kardashians

Czas kwarantanny u Kardashianów

Film pokazujący proces ubierania się Kim w lateksowy kostium z pomocą siostry był nagrywany w styczniu, podczas paryskiego Tygodnia Mody. Teraz rodzina jest rozdzielona z powodu pandemii koronawirusa. Na czas kwarantanny członkowie klanu przebywają osobno i z tego powodu jeszcze trudniej przez to przechodzą.

Kim opublikowała na ten temat na Instagramie poruszający post. 

To bardzo trudne, ale wiem że musimy to zrobić dla bezpieczeństwa naszego i innych

- napisała amerykańska celebrytka.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
94
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0