Gwiazdy

Justin i Hailey Bieber planują zakup kolejnego domu. Czy będzie to willa od samej Madonny?

Gwiazdy

Aktualizacja:

W Hollywood krążą plotki, że państwo Bieber zakup kolejnej willi wiążą z nadejściem potomstwa. Justin i Hailey nie ukrywają, że marzą o gromadce dzieci i chcą ją mieć w niedalekiej przyszłości. Czy niedługo usłyszymy od nich radosną nowinę?

Nowy dom, nowy etap?

Młode małżeństwo wygląda na szczęśliwe, jak nigdy wcześniej. Justin i Hailey zaczęli zastanawiać się nad powiększeniem rodziny i myślą o tej decyzji bardzo poważnie. Jednak zanim pojawi się ich potomstwo, chcą znaleźć odpowiedni dom.

Para rozpoczęła poszukiwania w popularnej dzielnicy Los Angeles - Beverly Hills. To właśnie tam mieszkają największe, światowe gwiazdy. Jednym z obejrzanych przez nich miejsc była piękna willa, która należała do samej Madonny .

x-news

x-news

Jedno z pewnością trzeba przyznać – ten dom robi wrażenie. Oprócz 9 sypialni i 14 łazienek do dyspozycji jest kort tenisowy i prywatny basen. Koszt posiadania tak wyposażonej willi jest niemały. Za to wszystko trzeba zapłacić 33,5 miliona dolarów.

Justin i Hailey - historia z happy end'em

Para poznała się dokładnie 10 lat temu. Do spotkania doszło za sprawą ojca Hailey, Stephena Baldwina, który zapoznał ich podczas jednej z hollywoodzkich imprez. I tak w 2015 roku pojawiła się pierwsza plotka informująca o tym, że Justin i Hailey są parą. Niestety, rok później doszło do rozpadu związku. Piosenkarz poświęcił się swojej działalności muzycznej, a Hailey - modelingowi. Po jakimś czasie para zaczęła się do siebie ponownie zbliżać, aż niespodziewanie ogłosili zaręczyny. Oboje marzyli o ślubie kościelnym, ponieważ są bardzo wierzący. Romantyczna ceremonia odbyła się 30 września 2019 roku w Karolinie Południowej. Czy przyszedł czas na następny krok w ich życiu?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości