Gwiazdy

Justin Bieber był uzależniony od seksu! Pierwszy wspólny wywiad z żoną Hailey Baldwin

Gwiazdy

Justin Bieber był uzależniony od seksu! Pierwszy wspólny wywiad z żoną Hailey Baldwin

Justina Bieber i jego żona Hailey Baldwin udzielili pierwszy raz wspólnego wywiadu dla magazynu Vogue. Bieber przyznał się do uzależnienia od seksu, a Baldwin opowiedziała o tym, czy czuje się winna... depresji Seleny Gomez - byłej partnerki Justina. Co jeszcze słychać w polskim i zagranicznym show-biznesie? Zobaczcie przegląd mediów Basi Pasek.

Zobacz też: Brak ci ochoty na współżycie? Sprawdź, czy to poważne!


Polskie gwiazdy uciekają z zimnej Polski i wybierają coraz bardziej egzotyczne kierunki wakacji. Izabela Janachowska wybrała Dubaj. Co ciekawe, ten sam kierunek wybrała Ania Wendzikowska. Jakub Kosel - uczestnik Top Model - spędza czas na Majorce, a Natalia Szroeder właśnie wróciła z Kenii.

Co jeszcze słychać w polskim i zagranicznym show-biznesie?


Justin Bieber i Hailey Baldwin na okładce Vogue'a

W show-biznesie jest teraz głośno o wspólnej okładce Justina Biebera i Hailey Baldwin. W wywiadzie zakochani przyznali, że na seks zdecydowali się dopiero po ślubie. Hailey Baldwin i Justin Bieber wzięli cichy ślub we wrześniu 2018 roku, zaledwie kilkanaście tygodni po tym, jak oficjalnie zostali parą.

Justin powiedział wprost, że gdy zaczął się umawiać z Hailey, już od ponad roku żył w celibacie.


Więcej: Seks lepszy niż... leki! Jak to możliwe?


Z jego słów można też wywnioskować, że był... uzależniony od seksu

Bóg nie prosi nas o to, byśmy nie uprawiali seksu, tylko dla zasady. Mówi: "Próbuję uchronić cię przed zranieniem i bólem." Czasem ludzie uprawiają seks, bo nie czują się wystarczająco dobrze. Bo brakuje im pewności siebie. Kobiety to robią i mężczyźni to robią. Chciałem oddać się w ten sposób Bogu, bo czułem, że to lepsze dla kondycji mojej duszy. I wierzę, że Bóg pobłogosławił mnie w wyniku tego Hailey. Istnieją korzyści. Jesteś nagrodzony za dobre zachowanie - powiedział w wywiadzie dla Vogue Justin Bieber.

Justin Bieber spotykał się wcześniej z Seleną Gomez, idolką nastolatek na całym świecie. Kiedy Selena Gomez dowiedziała się o ślubie Haiey i Justina, wpadła w depresję. Małżeństwo również postanowiło ustosunkować się w wywiadzie do tych informacji. Hailey przyznała, że jest jej bardzo przykro z powodu tych plotek. Nie sądziła, że jej małżeństwo z Bieberem tak bardzo wyprowadzi z równowagi Selenę Gomez.


Sprawdź też: Jak podniecić faceta?


Zobacz:

Co sądzisz o tym artykule?
2
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0