Gwiazdy

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży! Pokazała duży brzuszek

Agnieszka Sienkiewicz (34 l.)ogłosiła w czwartek rano za pomocą Instagrama, że spodziewa się dziecka! Aktorka pokazała zdjęcie jej mocno zaokrąglonego brzuszka. Jak widać, baby boom w polskim show-biznesie trwa!

Więcej: Chłopiec czy dziewczynka? Znamy płeć dziecka Kasi Tusk


Agnieszka Sienkiewicz ogłosiła, że jest w ciąży! Aktorka podzieliła się wspaniałą wiadomością dotyczącą powiększenia jej rodziny na Instagramie. Przy okazji postanowiła pomóc w zbiórce pieniędzy dla 2,5-letniej chorej Kasi Jędrasikktóra wymaga specjalistycznego leczenia. Dziewczynka ma wadę serca, którą może wyleczyć jedynie kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych - niestety potrzebnych jest na leczenie aż 7 milionów złotych.

Kochani! Jak widzicie, jest mnie troszkę więcej. Serce, które bije tuż pod moim, daje mi szczęście i siłę. Ale jest jeszcze jedno SERCE, które jest dla mnie bardzo ważne. Należy do 2,5 letniej Kasi. Niestety jest bardzo poważnie chore i potrzebuje leczenia... Kwota do uzbierania jest przerażająca, ale ponieważ mam w sobie dodatkową porcję wiary to wierzę, że jest to możliwe! - napisała Agnieszka.

Serdecznie gratulujemy Agnieszce i jej mężowi Michałowi!

Zobacz też: 
Migdałowa kuchnia Agnieszki Sienkiewicz >>>

Agnieszka Sienkiewicz w ciąży

Fot. Instagram

Zobacz też: Kinga Korta pokazała syna Graysona!

Agnieszka Sienkiewicz jest związana z Mikołajem Gauerem (36 l.) już od kilku lat. Agnieszka i Mikołaj wzięli ślub w maju 2017 roku. Para wychowuje razem 3-letnią córeczkę Zosię (ur. 6 kwietnia 2016), która już za kilka miesięcy będzie miała rodzeństwo!

Agnieszka Sienkiewicz zawodowo jest związana z Teatrem Kwadrat, współpracuje również z teatrem im. Bogusławskiego w Kaliszu. 

Baby boom w polskim show-biznesie

W polskim show-biznesie panuje teraz istny baby boom! Oprócz Agnieszki Sienkiewicz, dziecka spodziewają się takie gwiazdy jak: Joanna Kulig, Sara Boruc, Iza Janachowska, Kamila Nicpoń (żona Rafała Maślaka), Sylwia Juszczak, Agnieszka Kaczorowska.

Zobacz też: Najczęściej wybierane imiona w 2018 roku to? >>>
Zobacz też: Wiek płodności spada. Kiedy jest najlepszy moment na zajście w ciążę? >>>

Zobacz film: Ciąża - afiszować się czy ukrywać? Źródło: Dzień Dobry TVN


autor: Redakcja Dzień Dobry TVN
Co sądzisz o tym artykule?
10
1