Gwiazdy

Selena Gomez przyznała, że była ofiarą przemocy psychicznej. Doświadczyła jej w związku z Justinem

Gwiazdy

Selena Gomez przyznała, że była ofiarą przemocy psychicznej. Doświadczyła jej w związku z Justinem

Związek Seleny Gomez oraz Justina Biebera należał do wyjątkowo burzliwych. Przez osiem lat na zmianę piosenkarska para zrywała i szybko do siebie wracała. W przerwach Selena i Justin spotykali się z innymi partnerami, a wszystko pod czujnym okiem kamer. 

Pomimo że Selena Gomez i Justin Bieber definitywnie zerwali prawie dwa lata temu, temat ich związku wciąż rozgrzewa media na całym świecie. Plotkom dotyczącym ich ewentualnego kontaktu zdaje się nie być końca, a premiera płyty Gomez tylko podsyciła spekulacje. Wiele utworów z jej krążka jest o Bieberze i związku gwiazd. 

Selena Gomez śpiewa o Justinie Bieberze

W związku z promocją albumu, Selena Gomez postanowiła szczerze mówić o związku z byłym partnerem. W rozmowie z NPR opowiedziała o historii kryjącej się za jej hitem "Lose You To Love Me". Przyznała, że przeżyła coś, co było dla niej pięknym, ale również bardzo ciężkim doświadczeniem i cieszy się, że już się skończyło. 

Selena Gomez ofiarą przemocy psychicznej

Zapytana wprost, czy piosenka jest o Justinie Bieberze, potwierdziła domysły fanów, jednocześnie dodając:

  Czuje się ofiarą pewnego rodzaju przemocy

Przeprowadzająca wywiad Garcia Navarro próbowała się dowiedzieć, czy przemoc której doświadczyła gwiazda można zakwalifikować jako przemoc psychiczną. 

Tak, myślę że jest to coś, co zrozumiałam dopiero jako osoba dorosła. Musiałam zrozumieć podjęte przeze mnie decyzje. Nie chcę spędzić reszty życia na rozmowach o tym, ale jestem z siebie bardzo dumna bo mogę powiedzieć, że czuje się silniejsza niż kiedykolwiek. Znalazłam sposób, aby przejść przez to z jak największą gracją. 

Więcej: 

Marcin Gortat wspomina tragicznie zmarłego koszykarza: "Kobe Bryant był niesamowitym liderem"

Eva Minge: „Ideał nie istnieje”. Projektantka opublikowała zdjęcie bez makijażuCo sądzisz o tym artykule?
65
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0