Gwiazdy

Joanna Koroniewska zmieściła się w strój kąpielowy 12-letniej córki i wywołała oburzenie. "Czy zaczynamy sięgać granic absurdu?"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Joanna Koroniewska umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie w stroju kąpielowym. Nie byłoby w tym nic zaskakującego - wszak trwają jeszcze wakacje - gdyby nie fakt, że kostium należy do jej 12-letniej córki. W sieci zawrzało.

Joanna Koroniewska w stroju córki

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Nie dziwi więc fakt, że na jej profilach nie mogłoby zabraknąć relacji z wakacji.

- To jest mój dobry dzień - napisała aktorka na Instagramie. - Zmieściłam się w kostium mojej 12-letniej córki! Co od razu sprawiło, że poczułam się znacznie młodziej - zażartowała.

Wpis wywołał lawinę komentarzy. Wśród nich znalazła się wypowiedź dziennikarki, Agaty Herbut.

- To, co pani napisała w dzisiejszym poście właściwie trudno skomentować, ale spróbuję, bo wydaje mi się to bardzo ważne. Myślę, że większość kobiet może odebrać taki wpis jako coś, co sprawi, że ich samopoczucie oraz samoakceptacja może naprawdę obniżyć się. Pani jako osoba bardzo publiczna i taka, która stara się wspierać kobiety, powinna zwracać na takie rzeczy uwagę - napisała.

Maciej Dowbor w obronie żony

Po wysypie krytycznych opinii głos zabrał mąż aktorki, Maciej Dowbor.

Czy w tej poprawności politycznej nie zaczynamy sięgać granic absurdu?! Oczywiście sprzeciwiam się intencyjnemu poniżaniu, zawstydzaniu czy ośmieszaniu ludzi ze względu na wygląd, pochodzenie, religię, rasę czy pozycję społeczną! Ale doszukiwanie się na siłę drugiego dna w każdej wypowiedzi czy poście, a szczególnie w każdym żarcie to już naprawdę jakaś paranoja i za chwilę będziemy się milion razy zastanawiać zanim coś powiemy, bo wszystko może być źle odebrane

- napisał dziennikarz.

Sama zainteresowana wyjawiła, że jest jej przykro, gdy nieustannie słyszy krytyczne komentarze dotyczące jej figury.

- To było niewinne zdjęcie bez żadnych podtekstów - stwierdziła Sandra Hajduk. - Moim zdaniem trzeba podchodzić z dystansem do świata mediów społecznościowych - podsumowała.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości