Gwiazdy

Joanna Koroniewska zbulwersowana postawą męża. "Może jakiś pomysł na dotkliwą karę?"

Gwiazdy

Jan Kucharzyk/East News

Joanna Koroniewska świętuje dzisiaj swoje imieniny. Niestety nie miała co liczyć na niespodziankę od męża. Maciej Dowbor zapomniał o jej święcie. Aktorka w kąśliwym wpisie wypomniała ukochanemu tę wpadkę.

Joanna Koroniewska - imieniny

Imieniny Joanny najczęściej obchodzone są 24 maja oraz 21 sierpnia. Jednak możliwości na celebrację jest w roku znacznie więcej. Joanna może również obchodzić imieniny: 30 maja, 27 czerwca, 9 lipca, 23 lipca, 8 sierpnia, 12 sierpnia, 17 sierpnia, 24 sierpnia, 26 sierpnia, 9 listopada, 2 lutego, 4 lutego, 1 marca, 28 marca, 31 marca, 28 kwietnia, 12 maja. Nic więc dziwnego, że Maciej Dowbor mógł pomieszać daty i zapomnieć, że Joanna Koroniewska obchodzi swoje święto właśnie dzisiaj.

- Mąż jak zwykle zapomniał o moich dzisiejszych imieninach... Może jakiś pomysł na dotkliwą karę? Zabrać mu rakiety do tenisa, czy może wyjąć kartę z dekodera?! A cały tydzień wieczornych sesji z Bridget Jones? Piszcie jeśli macie lepszy pomysł? Swoją drogą, wszystkim Aśkom cudowności! - czytamy we wpisie aktorki.

Fani licznie odpowiadali na ten wpis gwiazdy. W komentarzach czytamy:

- "Może jest tak zakochany, że zapomniał".

- " Mój zapominał trzy lata z rzędu, ale dzisiaj o dziwo pamiętał. Wszystkiego najwspanialszego!".

- " Najlepszości! ".

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska - historia związku

Zakochani pobrali się 26 grudnia 2014 r. Nie każdy jednak wie, że zanim powiedzieli sobie "tak", byli ze sobą od 11 lat. Aktorka i dziennikarz poznali się w 2003 r. na planie jednego z seriali.

Joanna i Maciej po raz pierwszy zostali rodzicami w 2009 r. Na świat przyszła wówczas ich pierwsza córeczka Janina. W 2018 r. natomiast na świat przyszła mała Helenka.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Domówki u Dowborów biją rekordy wyświetleń i popularności w sieci. "Zaczęły się od tego, że my, Szatany, połączyliśmy się z Dowborami w rozmowie i tak powstał ten live"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości