Gwiazdy

Jesienna metamorfoza Jessiki Mercedes. Efekt zachwycił internautów. "Wyglądasz powalająco"

Gwiazdy

Jessica Mercedes
Kamil Piklikiewicz/East News

Początek jesieni dla Jessiki Mercedes stał się okazję do zmiany wizerunku. Blogerka zaprezentowała internautom swoją nową fryzurę. Efekt wzbudził ogromny entuzjazm wśród internautów.

Nowa fryzura Jessiki Mercedes

W tym roku mieliśmy już wiele zaskakujący zmian wizerunkowych. W wakacje zdecydowały się na nie m.in. Anna Kalczyńska, Joanna Moro, Magda Steczkowska czy Sylwia Grzeszczak. Jednak nie tylko lato jest doskonałą porą do zmiany wizerunku. Z tego założenia wyszła w ostatnim czasie Jessica Mercedes, która właśnie jesienią zdecydowała się na metamorfozę związaną z fryzurą. Jej efektem blogerka pochwaliła się na Instagramie. Na opublikowanym krótkim filmiku radośnie zaprezentowała wszystkim internautom przykrywającą czoło grzywkę.

Hello nowa Jessica ? Jak Wam się podoba ? ✌??

- dodała w opisie.

Reakcje na nową fryzurę Jessiki Mercedes

Osoby komentujące post Jessiki Mercedes nie szczędziły słów zachwytu nad jej fryzurą. Mocno przypadła gustu m.in. Larze Gessler, Annie Lewandowskiej, Paulinie Krupińskiej-Karpiel, Mai Bohosiewicz czy Red Lipstick Monster.

Mega ???

- napisała prowadząca Dzień Dobry TVN.

Pięknie, super i cudnie to słowa bardzo często pojawiające się pod filmikiem. Obserwatorzy nie mogli się nadziwić, jak jedna mała grzywka może tak wiele zmienić w wyglądzie. Podkreślali, jak bardzo blogerce pasuje taka metamorfoza i przewidywali, że w ślad za Jessicą pójdzie wiele kobiet.

Wyglądasz powalająco. Oj, wróżę rozpoczynającą się właśnie plagę grzywek na polskich ulicach. Jaka to będzie urocza plaga! ❤️

- stwierdziła jedna z internautek.

Uwagę zwrócił też piękny blond Jessiki, który przez jedną z osób został uznany za dobrze wykonaną pracę fryzjera. Blogerka podkreśliła jednak, że odcień jest jak najbardziej naturalny.

Ja nie farbuję włosów, to mój kolor ❤️

- napisała.

Dowiedz się, jak w domu zadbać o dobrą kondycję włosów.

Zobacz także:

Bartek Wrona - co dziś porabia idol nastolatek? "Jestem szefem kuchni w domu"

Po długiej przerwie legendarny Hurts wraca z nową płytą. "Możemy wciąż tworzyć w naszych sypialniach"

Szczere wyznanie Kasi Smutniak. Piękna aktorka opowiedziała o swoich zaskakujących kompleksach

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości