Gwiazdy

Jennifer Lopez na jednym zdjęciu z mamą i córką. Fani nie wierzą, że Guadalupe Rodríguez ma 75 lat

Gwiazdy

Jennifer Lopez ma za sobą trudne chwile. Niedawno rozstała się z Alexem Rodriguezem dwa lata po tym, jak przyjęła jego oświadczyny. Napięty grafik gwiazdy nie pozwala jej jednak na siedzenie i rozpaczanie. Lopez cały czas pracuje nad nowymi filmami, muzyką i własną linią kosmetyków. Wsparciem w tym intensywnym czasie są dla niej najbliższe w życiu kobiety, czyli mam i córka.

Show-biznes to wybredna branża, która rządzi się swoimi prawami. Tak naprawdę mało jest osób, które utrzymują się na tzw. szczycie dłużej niż kilka sezonów. Do grona wyjątków z pewnością zalicza się się Jennifer Lopez. Gwiazda od końca lat 90. z powodzeniem realizuje się jako piosenkarka i aktorka. Mimo ogromnego sukcesu, cały czas stawia rodzinę na pierwszym miejscu.

Jennifer Lopez na jednym zdjęciu z mamą i córką

Jennifer Lopez od lat cieszy się statusem ulubienicy Ameryki, czego potwierdzeniem był chociażby występ na zaprzysiężeniu Joe Bidena, a rok wcześniej podczas Super Bowl. Co prawda bliscy gwiazdy nie robią kariery w show-biznesie, ale często towarzyszą jej za kulisami oraz na zdjęciach w mediach społecznościowych. Fani Lopez wiedzą więc, jak wyglądają. Tym razem wokalistka uraczyła swoich obserwatorów na Instagramie wyjątkowym kadrem przedstawiającym trzy pokolenia kobiet: Jennifer, jej mamę, oraz nastoletnią córkę.

Panie pozują w tej samej pozie, odwrócone profilem do obiektywu. Mają również podobne upięcia włosów i kreacje w tym samym kremowym odcieniu. Nawet bez tego nietrudno byłoby zaważyć uderzające podobieństwo pomiędzy nimi.

Fani Jennifer Lopez oszaleli na punkcie jej mamy

Pod rodzinnym zdjęciem Jennifer Lopez z miejsca zaczęły pojawiać się komentarze. Internauci są zachwyceniu nie tylko samym ujęciem, ale też urodą mamy gwiazdy. Ciężko im uwierzyć, że Guadalupe Rodríguez skończy w tym roku 76 lat. To tłumaczyłoby, po kim Jennifer ma tak dobre geny.

Trzy królowe na jednym zdjęciu

Przepiękne

- piszą fani.

Trudno się z nimi nie zgodzić! Fotografia nie dość, że bardzo korzystna, to jeszcze niesie za sobą uniwersalny przekaz o międzypokoleniowej solidarności kobiet.

Zobacz wideo: "Bennifer" powraca? Ben Affleck odwiedził byłą narzeczoną Jennifer Lopez w jej willi w Bel Air

Zobacz też:

Nieistniejący celebryci podbijają sieć i zarabiają miliony. "Czasami trudno ich odróżnić od realnych ludzi"

Popularna tancerka szczerze o problemach z zaburzeniami odżywiania. "Żadna waga nie sprawi, że będziecie czuć się lepiej"

Anna Kalczyńska o wyjątkowej miłości ojca. "Mam nadzieję, że zdołałam odwzajemnić mu uczucie, którym mnie otoczył"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości