rodzinne życie

    rodzinne życie

    Rodzinne wakacje z założenia powinny zbliżać do siebie rodziców i dzieci, dostarczać im miłych wrażeń, tworzyć piękne wspomnienia. Może się jednak zdarzyć, że obecność rodzica, jego wygląd i zachowanie, staje się źródłem negatywnych emocji, przekładających się na jego odtrącenie, a nawet ucieczkę od wspólnego spędzania czasu. Dlaczego dzieci wstydzą się swoich rodziców podczas urlopu? O tym rozmawialiśmy z psycholog Zuzanną Butryn.

    Jennifer Lopez ma za sobą trudne chwile. Niedawno rozstała się z Alexem Rodriguezem dwa lata po tym, jak przyjęła jego oświadczyny. Napięty grafik gwiazdy nie pozwala jej jednak na siedzenie i rozpaczanie. Lopez cały czas pracuje nad nowymi filmami, muzyką i własną linią kosmetyków. Wsparciem w tym intensywnym czasie są dla niej najbliższe w życiu kobiety, czyli mam i córka.

    Rok temu Anna i Bartosz Dawidowscy wypłynęli ze Szczecina trimaranem. Ich celem były Karaiby. Czy udało się spełnić to marzenie? Anna Dawidowska o ostatniej podróży opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN. Które momenty wspomina najlepiej? Teraz rodzina ma w planach podróż 10-letnią. Jak wyglądają przygotowania do tego rejsu? Gdzie chcą dopłynąć? Z czego będą się utrzymywać? I czy Dawidowscy nie boją się o bezpieczeństwo swoich dzieci?

    Rodzina Dzikowskich z Poznania przez 24 godziny na dobę transmituje swoje prywatne życie w internecie. Co było motywacją? Czy sprzedając prywatność można zarobić? Z jakim przyjęciem spotkał się ich pomysł na biznes? Mieczysław i Barbara Dzikowscy byli gośćmi Dzień Dobry TVN. Nasze studio odwiedziła także Małgorzata Bajko, psycholog.