Gwiazdy

Jakub Tolak się ożenił i pochwalił zdjęciem tuż po ceremonii. "Nadal będziemy patrzeć na siebie tymi maślanymi, pełnymi czułości oczami"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzień Dobry TVNJakub Tolak, Zofia Samsel

Jakub Tolak i Zosia Samsel ponad półtora roku temu zostawili dotychczasowe życie w Polsce i zamieszkali w kamperze. Swój dom na czterech kółkach o powierzchni 7 metrów kwadratowych dostosowali do własnych potrzeb i zaczęli podróżować po świecie. Od dawna marzyli, by powiedzieć sobie "tak", ale dopiero teraz udało im się oficjalnie zostać mężem i żoną. Zobacz, jak szczęśliwi państwo młodzi prezentują się na ślubnej fotografii i jakie wybrali obrączki.

Jakub Tolak i Zosia Samsel pobrali się

Aktor Jakub Tolak jest w szczęśliwym związku z Zosią Samsel. Parę łączy wyjątkowa pasja - oboje uwielbiają podróżować, zwiedzać nowe kraje i poznawać inne kultury. 19 miesięcy temu wynajęli nowym lokatorom swoje mieszkania w Warszawie, a sami przenieśli się do kampera. Przemierzając kolejne państwa, zaczęli na poważnie myśleć o ślubie. W 4. rocznicę znajomości Jakub poprosił Zosię o rękę. Niedawno byli w Macedonii i to właśnie tam mieli się pobrać, jednak nie było im to pisane.

- Od dawna myśleliśmy o ślubie w podróży. Prawie się udało w Macedonii, jednak ze względu na obecne czasy proces kompletowania dokumentów wydłużał się tak bardzo, że Macedonię przyszło nam opuścić bez zmiany statusu - napisali Jakub i Zosia na swoim wspólnym profilu na Instagramie.

Ostatecznie zakochani pobrali się w swojej ojczyźnie. - Wczoraj jednak zapakowaliśmy się ponownie do busa i ruszyliśmy w trasę po Polsce. I właśnie od wczoraj mówimy na siebie per "mąż" i per "żona" - pochwalili się Tolakowie.

Młoda para opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie tuż po ślubie. Są odświętnie ubrani, szeroko się uśmiechają i trzymają balony z napisami "mąż" i "żona". Pokazali też swoje obrączki. Zdecydowali się na srebrne, szerokie pierścionki. Nowożeńcy mają nadzieję, że jako małżeństwu będzie im ze sobą tak samo dobrze, jak wcześniej.

- Ciekawie jest słyszeć "wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia", w momencie, gdy nowe drogi otwierają się przed nami non stop. Te dosłowne. Jeśli mowa o znaczeniu z przenośni, mamy nadzieję, że większych zmian w naszej relacji nie zauważymy. Nadal będziemy na siebie uważni i nadal będziemy patrzeć na siebie tymi maślanymi, pełnymi czułości oczami. Niechaj nie będzie czasu "przed" i czasu "po". Niechaj będzie zawsze po prostu dobrze - życzą sobie nowożeńcy.

Tolakowie żyją w kamperze

Jak im się mieszka w takim aucie? Niedawno w rozmowie z Dzień Dobry TVN zgodnie przyznali, że wciąż pracują nad udoskonaleniem swojego miejsca do życia.

- Musimy zrobić dostęp do spiżarki w bagażniku ze środka, bo jak pada, to jest problem. Musimy trochę podreperować samochód, bo mieliśmy parę małych awarii, które udało się załatać, ale teraz trzeba je zrobić dobrze - powiedział Kuba.

Podróżnicy przykładają dużą wagę do tego, by ich niewielka przestrzeń do życia była uporządkowana. – Musimy mieć zawsze posprzątane, taki nawyk kamperowca. Ja też jestem nerwusem, więc gdy w kamperze nie ma porządku, moja głowa też jest zaśmiecona i dlatego Kuba dba o to również, żeby zawsze było posprzątane – stwierdziła Zosia.

Zobacz wideo: Kamperem przez świat – Kuba Tolak wraz z Zosią wrócili do Polski

Zobacz także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol są razem? Mamy komentarz pary

Kamil Glik spotkał się z córkami po meczu Polska-Hiszpania. Czule go przywitały

Piękna modelka skradła serce Paulo Sousy. Wcześniej trener polskich piłkarzy nie miał szczęścia w miłości

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości