Gwiazdy

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaprezentowała się w wyjątkowej odsłonie. "Jak Olivia Newton-John"

Gwiazdy

Artur Barbarowskii/East News

Izabela Juszczak, która w 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" znalazła miłość i popularność, zachwyciła na najnowszym zdjęciu, które opublikowała w mediach społecznościowych. Fani porównują ją do znanej z musicalu "Grease" Olivii Newton-John.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza jak Olivia Newton-John

Na profilu Izy na Instagramie pojawiła się nowa fotografia, na której uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pozuje w wyjątkowej stylizacji. Ma na sobie czarny top z hiszpańskim dekoltem odkrywającym ramiona oraz burzę loków na głowie. Do tego bardzo kobiecy, a jednocześnie delikatny glow make up i długie złote kolczyki.

- Wyglądaj tak, jak wyglądasz i czuj się z sobą dobrze – napisała pod zdjęciem Iza.

Fani nie ukrywają zachwytu nad jej nową odsłoną. Podkreślają, że w takim wydaniu przypomina Olivię Newton-John, czyli gwiazdę musicalu "Grease". "Jaka piękna", "Petarda Izula", "Cudnie", "Sztos" – czytamy wpisy internautów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wyjątkowa sesja zdjęciowa Izy

Kadr, w którym Iza przypomina popularną aktorkę i wokalistkę pochodzi z sesji zdjęciowej, o której Iza opowiadała już jakiś czas temu. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreślała, że bardzo długo na nią czekała.

- Musiałam stanąć przed obiektywem, gdzie nie ukryjesz nic. Nie ukryjesz emocji, złego dnia, smutku, radości, przygnębienia. Nie ukryjesz swoich kompleksów, które masz. Ale na szczęście trafiłam w dobre ręce. W ręce Bożenki - wspaniałej kobiety która potrafiła swoim profesjonalizmem ciepłem i całą swoją osobowością pomóc mi w tym, bym czuła się jak najbardziej swobodnie. Jej podejście rozmowa ze mną przygotowanie mnie do całej sesji, wybranie ze mną wspólnie całej stylizacji sprawiło że nie czułam się nieswojo – wspominała sesję Iza.

Trzeba przyznać, że efekty są zachwycające, a Iza promienieje kobiecością i szczęściem.

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości