Gwiazdy

Hyper Son na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchaj utworu "Joanna Dark"

Gwiazdy

Hyper Son to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Ich niezwykły talent doceniła sama Katarzyna Nosowska. Na scenie Dzień Dobry TVN artyści zaprezentowali swój najnowszy utwór "Joanna Darc". Jak wypadli?

Hyper Son w utworze "Joanna Dark"

Zespół Hyper Son łączy w sobie różne style - począwszy od hip-hopu, po indie-pop i elektroniczne brzmienia. Ten niezwykły miks gatunków można usłyszeć na najnowszej płycie grupy pt. "Euforia", który ukazał się nakładem wytwórni FONOBO Label.

A jak sami artyści definiują swoją muzykę?

- Nasza twórczość jest wypadkową wielu stylów, ale nagrywając nowe kawałki nigdy nie kalkulujemy. Chcemy robić taką muzykę, która wywołuje w nas ciary - mówili członkowie Hyper Son.

Na naszej scenie muzycy zaprezentowali swój najnowszy kawałek "Joanna Dark". Jak wypadli? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Hyper Son - kim są?

Hyper Son to zespół, który powstał w 2018 roku. Ich niecodzienny talent i muzyczne wyczucie docenili m.in. Katarzyna Nosowska i Piotr Metz podczas Festiwalu Młodych Talentów 2018 w Szczecinie, w którym zajęli pierwsze miejsce.

Ta wygrana otworzyła im drogę do wielkiej kariery. Muzycy występują obecnie na jednej scenie w towarzystwie takich gwiazd, jak PRO8L3M, Paluch, Grubson, Monika Brodka, Kayah, Mela Koteluk, Daria Zawiałow, Adi Nowak, Słoń, Ania Rusowicz, Julia Pietrucha i Paulina Przybysz. Mają na koncie także współpracę z Meek, Oh Why? i Sarsą.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Ma 11 lat i pracuje nad płytą. Koledzy nie rozumieli jego pasji: "Byłem wyśmiewany. Gdyby nie mama, to bym z tym skończył"

Ich piosenki zna cały świat. Wokalistka Evanescence o trudnych początkach kariery. "To było wyczerpujące"

Maja Hyży w mocnych słowach uderza w byłego partnera: "Jestem nękana i prześladowana od lat"

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości