Gwiazdy

Hugh Jackman świętuje 25. rocznicę ślubu. Aktor pokazał romantyczne ujęcia z uroczystości

Gwiazdy

Hugh Jackman, odtwórca roli Wolverine'a w serii "X-Men", wraz z żoną Deborrą-Lee Furness obchodzili 25. rocznicę ślubu, czyli Srebrne Gody. Z tej okazji aktor zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcia z rodzinnego albumu. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Hugh Jackman jest znanym australijskim aktorem, który występował m.in. w takich produkcjach jak: "X-Men", "Labirynt" czy "Les Miserables. Nędznicy". Mało tego uważany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów Hollywood. Jego fanki mogą jedynie wzdychać do zdjęć Jackmana, bo ten od 25 lat wierny jest swojej żonie.

25. rocznica ślubu

11 kwietnia br. Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness świętowali 25. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktor zamieścił w mediach społecznościowych relacje z ceremonii z 1996 roku. Co więcej, dodał również wzruszający opis:

- Bycie w małżeństwie z Tobą Deb, jest tak naturalne jak oddychanie. Prawie od chwili, gdy się poznaliśmy... wiedziałem, że naszym przeznaczeniem jest być razem. W ciągu 25 lat nasza miłość tylko się pogłębiła. Zabawa, ekscytacja i przygoda są jeszcze bardziej porywające, a nauka jeszcze większa. Jestem dozgonnie wdzięczny, że mogę dzielić z tobą naszą miłość, nasze życie i naszą rodzinę. Dopiero zaczynamy. Deb, kocham Cię z całego serca! - napisał.

Dzień Dobry TVN

Kim jest żona Hugh Jackmana?

Deborra-Lee Furness jest producentką filmową. Swojego męża Hugh Jackmana poznała na planie serialu. Choć jest starsza od niego o 13 lat, to jak widać - w prawdziwej miłości wiek nie gra roli. Od lat uważani są za zgodne małżeństwo. Mateusz Hładki przypomniał, że para ma dwójkę adoptowanych dzieci .

Więcej fotografii z uroczystości zobaczysz w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl .

Zobacz także:

Urszula Dudziak mieszka na Zanzibarze. "Mam tu fantastyczne warunki do pracy i wypoczynku"

Edyta Pazura pokazała nagranie z dzieciństwa. Komentarz Cezarego rozbraja: "Kręciłem wtedy Psy 2"

Andrzej Piaseczny wraca do pracy i zapowiada nowy teledysk. Fanka: "Cieszę się jak dziecko"

Autor: Dominika Czerniszewska

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości