Gwiazdy

"Hotel Paradise 4": takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Kto opuścił program?

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Lackowska

To wyjątkowo emocjonujące rajskie rozdanie. Właściwie wszystkie pary w programie są ze sobą skłócone. Nikt nie jest pewny swojej pozycji, a zadane rajskiej wyroczni pytania nie wszystkim przyniosły satysfakcjonujące odpowiedzi.

"Hotel Paradise 4". Trudny wybór na rajskim rozdaniu

Takiej sytuacji w programie dawno już nie było. Żadna z par nie stworzyła silnej więzi, założony na początku programu sojusz właściwie się rozpadł, a nowi uczestnicy wprowadzają dodatkową nutkę pikanterii na rajskiej wyspie. Nikt nie chce opuszczać "Hotelu Paradise", a czasu na znalezienie osoby, której będzie można zaufać zostało naprawdę niewiele. Darek, który w poprzednim odcinku wygrał randkę z aż dwiema uczestniczkami udał się na randkę "ostatniej szansy".

Walka o miejsce w programie toczy się jednak nie tylko na randkach. Wiktora zdaje sobie sprawę, że nie jest lubianą uczestniczką, a jej ostatni występ z Łukaszem nie przysporzył jej sympatii, wciąż jednak walczy o względy Miłosza. Także Przemek próbuje ułożyć plan ratunkowy dla paktu, jednak wobec decyzji Natki wydaje się być skazany na porażkę.

Rajska wyrocznia w "Hotelu Paradise"

Zanim jednak doszło do rajskiego rozdania uczestnicy otrzymali szansę zadania pytania i otrzymania w 100 proc. szczerej odpowiedzi. Pytania były różne: Launo i Nana zapytały o intencje Miłosza, Darek o to, czy Natka byłaby w stanie odrzucić Przemka, Natka, Oha, Wiktoria, Łukasz, Janek, Przemek i Mateusz ciekawi byli swojej przyszłości w programie, a Miłosz zastanawiał się, czy Wiktoria przejrzała jego plan.

Wyjątkowe rajskie rozdanie

Tuż po spotkaniu z Klaudią uczestnicy udali się na rajskie rozdanie. Tym razem to dziewczyny zasiadły na krzesełkach. Jako pierwszy wyboru dokonać musiał Łukasz - on postawił na Nanę, z którą związany był (z przerwami) od początku programu. Następnie swoją decyzję musiał podjąć Miłosz, który stanął za Wiktorią. Największym zaskoczeniem był z pewnością wybór Darka, który stanął za Natką, z którą do tej pory nie mógł znaleźć wspólnego języka. Jak to uzasadnił? - Jeśli mam odpaść, to chciałbym, żeby to było z ręki Natki. Chcę, żeby to na niej spoczywał ten ciężar - stwierdził. Ta przemowa zdecydowanie zrobiła wrażenie na pozostałych uczestnikach, jednak rajskie rozdanie musiało trwać dalej. Jako kolejny wyboru dokonywał Janek, który stanął za Ohą i Przemek, który, zaraz po tym, jak uścisnął rękę Darkowi stanął za Launo. Jako ostatni swoją decyzję podjąć musiał Mateusz - ten, zgodnie z deklaracją stanął za Natką. I kiedy wszyscy wstrzymali oddech w oczekiwaniu na decyzję dziewczyny - Natalia postąpiła w zgodzie z własnym sumieniem, tym samym odsyłając Darka do domu.

Zobacz wideo: Co słychać u Soni z "Hotelu Paradise"?

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Lackowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości