Gwiazdy

Filmowa jesień w TVN7. Co obejrzeć wieczorem?

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Co obejrzeć jesienią w TVN7?

Długie jesienne wieczory sprzyjają odpoczynkowi w domu. Nie masz planów na popołudnie? TVN7 przygotowało wyjątkową ofertę na zimniejsze dni: kultowe produkcje i wciągające historie z gwiazdorską obsadą. Każdy znajdzie coś dla siebie: filmowa biografia, baśniowa historia czy urocza komedia. Jakie tytuły pojawią się od poniedziałku 10 października w programie TVN7?

Filmowy październik w TVN7. Co obejrzeć w jesienne wieczory?

Jesień to czas wyciszenia i odpoczynku w przytulnych czterech kątach. TVN7 zaprasza na codzienne filmowe seanse, podczas których wyemitowane zostaną kultowe tytuły w sam raz na spokojne popołudnie.

Już od 10 października rozpocznie się "papieski cykl" podczas którego będzie można obejrzeć cztery filmowe historie o Janie Pawle II. Rozpoczniemy produkcją "Karol: Człowiek, który został papieżem". Filmowa biografia papieża Polaka z Piotrem Adamczykiem w roli głównej, mimo upływu lat – nadal wzrusza.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Popołudniu 11 października widzowie znów spotkają się z ulubionymi bohaterami serialu "Papiery na szczęście". Co zaskakujące, w pojawią się w nim postacie znane z "Zakochanych po uszy". Później widzowie będą mieli szansę obejrzeć sensacyjny film "Czerwona gorączka", który będzie trzymał w napięciu aż do ostatniej sekundy.

12 października telewidzowie będą mieli szansę wciągnąć się w dwa pierwsze odcinki hitowego serialu "Wataha". Jego akcja osadzona jest na mrocznym pograniczu, gdzie pojawia się coraz więcej migrantów. Tajemnicze zniknięcia, śledztwo oraz atmosfera niepokoju będą trzymały widzów w niepewności cały wieczór.

Czwartkowy wieczór (13 października) umili fanom dobrego kina ekranizacja bestsellerowej powieści Patricka de Witta. "Bracia Sisters" to opowieść o poszukiwaczach złota, która na długo zapada w pamięć.

Filmowy weekend w TVN7. Kultowe produkcje w zasięgu ręki

W piątek 14 października widzowie spotkają się z bohaterami komedii "Och, życie!". Współczesna opowieść o przyjaźni i miłości rozgrzeje serca widzów w najchłodniejszy jesienny wieczór.

Początek weekendu to czas rodzinnej rozrywki z gatunku fantasy. TVN7 zaprezentuje kultowy film "Władca pierścieni. Drużyna pierścienia", którego kolejne części będą emitowane w następne soboty.

Filmowy weekend zakończy się uwielbianą nie tylko przez młodzież, ale i dorosłych produkcją "Harry Potter i insygnia śmierci". Finał czarodziejskiej serii wciąż zaskakuje mroczną atmosferą oraz pięknymi zdjęciami. Hitowa produkcja o walce dobra ze złem to ponadczasowa opowieść o sile prawdziwej przyjaźni.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Morsa Images/Getty Images

Pozostałe wiadomości