Profilaktyka zdrowia

Jak bez skalpela zmienić kształt nosa? Dzięki tej metodzie jest to możliwe

Profilaktyka zdrowia

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Modelowanie nosa bez skalpela?
Modelowanie nosa bez skalpela? Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jednym z częściej wykonywanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest korekcja nosa. Aby nadać mu pożądany kształt, wcale nie trzeba korzystać z pomocy chirurga plastycznego. Wystarczy skorzystać z pomocy eksperta od manualnego modelowania twarzy. Na czym polega jego praca? Co można u niego poprawić? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała Lari Yugai, ekspertka manualnego modelowania twarzy.

Modelowanie nosa bez skalpela. Czy jest możliwe?

Lari Yugai, ekspertka manualnego modelowania twarzy dotykiem, uciskiem jest w stanie zmienić kształt twarzy, głowy, czy nosa. Nasza rozmówczyni wyznała, że sama nauczyła się tej moty i stosuje ją również u siebie. - Zaczęło się, jak miałam 12-14 lat. Teraz mam 70 plus. Zawsze mówię, ile mam lat, żeby wszyscy wiedzieli, że można w manualny sposób utrwalić sobie swoje rysy twarzy - powiedziała.

Pierwsze spotkanie z ekspertką zaczyna się od rozmowy o tym, co dana osoba chciałby zmienić, a także od badania. - Przede wszystkim muszę zbadać kształt głowy, nosa. Z czego to wynika, dlaczego ktoś ma taką głowę - powiedziała w Dzień Dobry TVN Lari Yugai.

Co ciekawe, z jej usług korzystają nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Panom najbardziej przeszkadzają widoczne na twarzy oznaki zmęczenia, ale nie tylko. - Przegroda nosowa, cały kształt buzi - tłumaczyła nasza rozmówczyni. Ekspertka dodała, że początkowe wizyty bywają dla pacjentów nieprzyjemne, bolesne. - Jak nigdy nie robił masażu i przyszedł na taki mocny, to wszystko boli - dodała.

Manualne modelowanie kształtu twarzy - jak to wygląda?

Krzysztof Skórzyński postanowił sprawdzić - na własnej skórze - na czym polega manualne modelowanie kształtu twarzy. Ekspertka stwierdziła, że u prowadzącego Dzień Dobry TVN zaczynają opadać policzki. Widoczne są bruzdy nosowe. - Ciągnie za sobą nos i już poszerzany troszeczkę. Nos i uszy rosną całe życie - tłumaczyła nasza rozmówczyni.

Dzięki takiemu modelowaniu pacjenci lepiej oddychają, poprawia się także nawilżenie oczu. Ekspertka podkreśliła, że praktykowana przez nią metoda jest całkowicie bezpieczna. A jak można wysmuklić końcówkę nosa? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości