Gwiazdy

Filip Chajzer nie miał łatwych początków ze swoją stylistką. "Miała mnie za strasznego buca"

Gwiazdy

Filip Chajzer

Filip Chajzer bez wątpienia jest jednym z ulubieńców widzów TVN. Nie z każdym jednak jego współpraca zawodowa układała się od razu pomyślnie. Dziennikarz opowiedział fanom, jak docierał się ze swoją stylistką. Nie było łatwo!

Filip Chajzer - kariera dziennikarska

Prowadzący Dzień Dobry TVN pracę w mediach zaczynał od pisania recenzji gier komputerowych oraz jako redaktor w popularnych gazetach. W latach 2009-2011 był reporterem serwisu informacyjnego "Stolica" w TVN Warszawa.

W maju 2011 roku został reporterem w programie śniadaniowym Dzień Dobry TVN. Ponadto współprowadził "Studio" TTV, a w 2019 roku na stałe wszedł do zespołu prowadzących Dzień Dobry TVN.

W latach 2015-2017 Filip prowadził program "Mali giganci" i współprowadził "Dom marzeń". W roku 2018 prowadził teleturniej "Hipnoza", a rok później reality show TVN7 "Big Brother Nocą". Jesienią 2018 uczestniczył razem ze swoim ojcem, Zygmuntem Chajzerem, w trzecim sezonie programu TVN "Ameryka Express". Obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd TVN.

Filip Chajzer o kulisach pracy

Dziennikarz kolejny już raz w swojej karierze okazał wdzięczność osobom, które wykonują ogromną pracę, by tworzyć telewizję, a na co dzień nie widać ich na szklanym ekranie. Filip w obszernym wpisie przedstawił fanom swoją stylistkę - Małgorzatę Bednarek Chumakou.

- Gosia❤️ Moja stylistka i przyjaciel ??✂️ Pracujemy razem od kiedy jestem w TV (2010/TVN Warszawa). Jeden z tych ludzi, których nie widać, a bez których wiele rzeczy by się rozsypało w drobny mak. Nie tylko zawodowo. Gosiu, bardzo doceniam Twoją pracę, cierpliwość i poświęcenie ponad normę ? I chociaż sama przyznała, że idąc na pierwsze spotkanie miała mnie za strasznego buca, to dziś mówi do mnie per młodszy bracie ? Widocznie zyskuję przy bliższym poznaniu - czytamy we wpisie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Filip Chajzer i jego historia na Dzień Dobry. "Udzieliłem ślubu na plaży w Sopocie"

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości