Gwiazdy

"FAME czy SHAME" – jedyne takie reality show tylko w Playerze! 10 młodych celebrytów zamieszka w jednym domu

Gwiazdy

Już 25 czerwca będzie miał premierę nowy program Player Original, reality show „FAME czy SHAME”. 10 gwiazd internetu, pod jednym dachem, spędzi najbardziej zwariowane lato ich życia. Wspólny dom to jednak nie wszystko, bo uczestników czeka ciężka rywalizacja! Kto okaże się najlepszy?

„FAME czy SHAME” - nowy program na player.pl

Dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich taki jakich TikTok, Instagram i YouTube – spędzi razem 8 tygodni w podwarszawskiej willi. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME – otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME – pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście – znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi odjechanego domu.

Twórca, który pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szansę, bo na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów!

„FAME czy SHAME” - kto wystąpi?

Do programu zaproszono ściśle wyselekcjonowaną grupę popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Wśród potwierdzonych na ten moment uczestników znajdują się:

  • Łukasz „Blondino” Książkiewicz,
  • Filip Zabielski,
  • Michał Gała,
  • Marta Rentel.

Na tym nie koniec niespodzianek! W przeciwieństwie do innych formatów tego typu gwiazdy „Fame czy Shame” nie zostaną odcięci od świata zewnętrznego. Wręcz przeciwnie - będą punktowani również za podtrzymywanie relacji ze swoimi followersami.

Willę, w której zamieszkają uczestnicy zobaczysz na stronie TVN.

>>> Zobacz także:

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zgłosili się do programu?

Rafał Zawierucha o swoim pomyśle rozmów z osobami ze świat filmowego. „Cały czas miałem taki niedosyt”

Patrycja Wieja przeszła metamorfozę. Pierwsza zwyciężczyni "Projektu Lady" jest nie do poznania. "Zaryzykowałam i nie żałuję"

Autor: Iza Dorf

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości