Gorące tematy

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zgłosili się do programu?

Dzień Dobry TVN

Gorące tematy

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Dlaczego zgłosili się do programu?

Dzień Dobry TVN

Widzowie od początku typowali ich na faworytów eksperymentu i mocno trzymali za nich kciuki. Nie mylili się! Rok po ślubie nadal są razem, mieszkają w Krakowie, a podczas rozmowy LIVE na naszym Instagramie zdradzili, jak teraz wygląda ich życie i jak udało im się zbudować szczęśliwy związek. 

Piękna miłość ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Ich podejście do związku od początku budziło podziw i sympatię widzów - odnosili się do siebie z wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem. 

Uznaliśmy, że jednak stawiamy wszystko na jedną kartę. Jak inaczej najlepiej się poznać, jak tylko przez rozmowę? Nie mieliśmy dużo czasu, żeby poznawać swoje gesty, poczynania. Musieliśmy to wszystko opisywać, omawiać i dzięki temu przede wszystkim się poznawaliśmy. Mówiliśmy o swoim życiu, o swoim szczęściu, o problemach w życiu, o dorastaniu. (...) Zaczęło iskrzyć

- powiedział Wojtek Janik. 

Dlaczego Agnieszka i Wojtek zgłosili się do programu?

Wielu fanów programu zastanawiało się, co kierowało nimi gdy zgłaszali się do programu. 

Samotność i chyba troszeczkę też chęć zmiany czegoś w życiu. Po pierwsze, poznanie może miłości, oczywiście trzeba pamiętać, że to mogło się udać, ale nie musiało. (...) Dla mnie to też na początku była przygoda, która skończyła się happy endem

- jako pierwszy zdradził mężczyzna. 

Agnieszkę zainspirowały sukcesy poprzednich edycji i postanowiła zaryzykować. 

Oglądałam trzeci sezon i zobaczyłam, że Anita z Adrianem ze sobą zostali to tak pomyślałam, że może coś w tym jest faktycznie i eksperci umieją dobrać tę parę i można być szczęśliwym. (...) Chyba jestem na tyle odważna, że jestem w stanie oddać swój los w ręce ekspertów i i byłam ciekawa, czy im się uda

Przezwyciężyli trudności

W czasie rozmowy zdradzili też, że ich droga nie była usłana różami. Co prawda, w trakcie trwania eksperymentu nie mieli wątpliwości co do swojej decyzji, ale przez ostatni rok przeszli także wiele trudnych chwil. Niedawno założyli swój kanał na YouTube, planują nagrać wideo, w którym opowiedzą o swoich sposobach na pokonanie przeciwności, z nadzieją że w ten sposób mogą pomóc innym. Dzień finału świętowali wraz z parami z poprzednich edycji programu, czy udało im się zaprzyjaźnić?

Fajnie się dogadujemy, co tu dużo mówić, wszyscy przeżyliśmy to samo można tak powiedzieć, więc dobrze się rozumiemy. Wymieniamy się poglądami, doświadczeniami, to jest bardzo fajne. Na pewno dużo będziemy planować, spotkań, a może wyjazdów?

- odpowiedzieli wspólnie małżonkowie. 

Nowe życie Agnieszki i Wojtka w Krakowie

Po spędzonym wspólnie miesiącu w małżeństwie Agnieszka postanowiła przeprowadzić się do męża, do Krakowa. Okazuje się, że miasto pokochała i już teraz nazywa swoim drugim domem.  Niedawno rozpoczęła pracę, z której jest bardzo zadowolona, a małżonkowie już planują letnie wakacje. W tym roku (podobnie jak w poprzednim) chcą wybrać się na spływ kajakowy. 

Podczas rozmowy Agnieszka i Wojtek odpowiedzieli też na pytanie, które od finału ciągle zadawali widzowie: "co z tą kołdrą?". Przypomnijmy, że w jednym z odcinków para wybrała się na zakupy, a podczas wizyty w sklepie okazało się, że w jednym temacie nie są zgodni: Agnieszka uważała, że jako nowe małżeństwo powinni spać pod jedną kołdrą, natomiast Wojtek przekonywał żonę, że lepiej sprawdzą się dwie. Zabawne wymiany zdań zachwyciły internautów, którzy czekali na rozwój wydarzeń. Jak wyznali w rozmowie z Dzień Dobry TVN, ten spór wygrał mąż - w domu kołdry są dwie. 

Całą rozmowę możecie obejrzeć na naszym Instagramie. 


Agnieszka i Wojtek byli również gośćmi w Dzień Dobry TVN, rozmowę zobaczycie poniżej.

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
66
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0