Gorące tematy

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. "Najlepszy prezent na Dzień Mamy"

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Dzień Dobry TVN

Gorące tematy

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. "Najlepszy prezent na Dzień Mamy"

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta

Dzień Dobry TVN

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Chłopiec przyszedł na świat w Dniu Matki. Młoda mama zdradziła, jakie imię będzie nosił nowo narodzony chłopczyk. 

Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" urodziła 

Małżeństwo ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie zostało rodzicami! Para przywitała na świecie owoc swojej miłości - synka, któremu dali na imię Franek. 

Szczęśliwa mama opublikowała post na instagramie, we wpisie napisała:

Najlepszy prezent na Dzień Mamy, jaki mogłam sobie wymarzyć ? Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu ?

Obserwujący Oliwię składają gratulacje, jedna z internautek napisała: 

O mamunciuuuu ile słodyczy w takiej małej piąsteczce!!! ??❤️Kochani z całych sił wam gratuluję i życzę zdrówka zdrówka zdrówka ❤️❤️??przepiękna historia.... Gratuluję ??

Życzenia złożyła również Anita Szydłowska z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia":

Super prezent? gratuluję życzymy duuuzo zdrowia dla całej rodzinki???

Wiadomość o ciąży pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" 

Rok po zakończeniu nagrywania programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazało się, że Oliwia i Łukasz spodziewają się dziecka. O zmianach w życiu pary mężczyzna poinformował fanów tuż po finale show:

Mógłbym pod tym zdjęciem napisać cały poemat na Twój temat, o tym jak bardzo mi na Tobie zależy i jak wiele zmieniłaś w moim życiu, ale żadne słowa nie oddadzą tego jak ważna dla mnie jesteś. Dziękuję Ci za każdą wspólnie spędzoną chwilę, a to wszystko dopiero początek, bo przed nami coś wspaniałego i mimo, że na początku będzie malutkie to dla nas będzie całym światem.

Kocham Cię!

Parze gratulujemy narodzin pierwszego dziecka.

Oliwia i Łukasz - początek miłości pary ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta zostali wyswatani przez ekspertów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oboje pasowali do siebie nie tylko fizycznie, ale również charakterologicznie. Jednak gdy dziewczyna po raz pierwszy zobaczyła swojego przyszłego męża, pomyślała, że ma do czynienia z typem podrywacza, później jednak zmieniła zdanie, gdy mężczyzna ujął ją swoją wrażliwością i spokojem. Natomiast Łukasz od razu zauroczył się piękną blondynką.

Podczas ich podróży poślubnej było już pewne, że coś jest na rzeczy. Oliwia na początku znajomości wystawiała cierpliwość swojego męża na wiele prób. Potrafiła być na swój sposób złośliwa, co Piotr Mosak tłumaczył próbą ustalenia granic i sił w relacji. Wielu widzów właśnie z tego powodu nie wróżyło parze szczęśliwego zakończenia, co okazało się jednak nieprawdą. Para postanowiła ze sobą zostać.

>>> Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
102
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
10.06.2020
Tatianaa33
Jeszcze kilka tygodni i ja również będę mamą. Czekamy na to wydarzenie z niecierpliwością. Pokój dla malutkiej już jest przygotowany, akcesoria z sensillo kupione, tak samo jak ubranka. Te wszystkie małe rzeczy są przesłodkie,, rozczulam się jak je wybieram i na nie patrze.
27.05.2020
dorota
Gratulacje od poczatku Wam kibicowalam a to zdjecie tej malutkiej raczki jest super duzo zdrowka i szczescia
26.05.2020
Aga
No i fajnie ? dużo szczęścia ?