Gorące tematy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jedna z par spodziewa się dziecka! "W każdej chwili możemy jechać z żoną na porodówkę"

"Ślub od pierwszego wejrzenia", Oliwia i Łukasz w Dzień Dobry TVN

Gorące tematy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jedna z par spodziewa się dziecka! "W każdej chwili możemy jechać z żoną na porodówkę"

"Ślub od pierwszego wejrzenia", Oliwia i Łukasz w Dzień Dobry TVN

Asia i Adam, Łukasz i Oliwia oraz Wojtek i Agnieszka - losy tych trzech par śledziliśmy przez cały sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Każda z nich miała swoje wzloty i upadki. Kto zdecydował się spędzić resztę życia z osobą poznaną przy ołtarzu? Kto spodziewa się dziecka? Już w sobotę 23 maja w Dzień Dobry TVN wyjątkowy wywiad z parami o ich losach po programie. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - finał sezonu

Sukces par z poprzednich sezonów programu sprawił, że widzowie z coraz większym zaangażowaniem śledzili losy trzech par, które powiedziały sobie sakramentalne "tak" kilka chwil po tym, jak zobaczyły się po raz pierwszy w życiu. W tym sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o miłość walczyły trzy pary. Każda z nich przeżywała swoje trudne chwile, ale do samego końca ciężko było stwierdzić, kto zdecyduje się pozostać w związku małżeńskim. 

Ślub od pierwszego wejrzenia - czy Wojtek i Agnieszka są razem?

Ta para od początku dobrze rokowała. Już podczas wesela (przypominamy, że uczestnicy  eksperymentu znali się zaledwie kilka godzin) zachowywali się, jakby byli parą od lat. Kolejne tygodnie tylko potwierdziły przypuszczenia - eksperci idealnie ich do siebie dobrali

Agnieszka szybko zdecydowała o przeprowadzce do Krakowa, gdzie mieszka jej mąż. W chwili podjęcia ostatecznej decyzji małżonkowie zgodnie stwierdzili, że chcą kontynuować związek. Miesiąc po rozmowie z ekspertami nic się nie zmieniło, dalej byli szczęśliwi. 

Ślub od pierwszego wejrzenia - przyszłość Oliwi i Łukasza

W przypadku tej pary opinie widzów były podzielone. Jedni twierdzili, że państwo młodzi do siebie nie pasują, drudzy uważali, że są idealnie dobrani. I to właśnie optymiści mieli rację! 

Ku uciesze fanów, Oliwia i Łukasz zdecydowali się kontynuować małżeństwo. Jedynym problemem, jaki widzieli, była dzieląca ich odległość, która dawała się we znaki już podczas kręcenia programu. Para ciężko znosiła rozłąkę i często mówiła o doskwierającej tęsknocie. Stanęło na tym, że to Oliwia przeprowadzi się do męża. Para wspólnie zamieszkała na Śląsku. 

Po prostu powiem wprost, że się w niej zakochałem

- wyznał Łukasz, gdy ponownie odwiedziła ich ekipa programu.  

To nie koniec dobrych wiadomości. Okazuje się, że para spodziewa się dziecka. Maleństwo przyjdzie na świat lada moment.

W każdej chwili możemy jechać z żoną na porodówkę, a chcę być przy porodzie

- zdradził szczęśliwy Łukasz w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Zobacz także: Kiedy wrócą wesela i śluby? Wiceminister zdrowia mówi o wytycznych

Ślub od pierwszego wejrzenia - zawiłe losy Joanny i Adama

Ich związek od samego początku przypominał roller coaster, ale pomimo trudnych początków zdawało się, że może im się udać. Jednak ostateczny wynik zaskoczył ekspertów i... Joannę! Gdy po miesiącu wspólnego życia musieli podjąć decyzję na temat przyszłości, kobieta chciała zaryzykować i kontynuować małżeństwo. Innego zdania był Adam, który wolał się rozwieść. Mieli jednak dać sobie jeszcze jedną szansę i poświęcić kolejny miesiąc, by poznać się lepiej, bez obecności kamer. 

Gdy Piotr Mosak odwiedził parę okazało się, że... ani razu się nie spotkali. Adam wytłumaczył, że wydarzyło się w jego życiu coś, co nie pozwoliło mu na kontynuowanie relacji z Joanną. Nie chciał jednak wyjawić, o co chodzi. Potwierdziły się więc przypuszczenia widzów programu - ich związek nie przetrwał. 

Wszystkie odcinki programu, w tym finałowy, obejrzysz na player.pl. Więcej o losach par po "Ślubie od pierwszego wejrzenia" dowiecie się w sobotę w Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
90
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0