Gwiazdy

Ewa Farna zrezygnowała z rozbieranej sesji zdjęciowej. Wyjaśniła dlaczego

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Tomasz Urbanek/East News Ewa Farna

Ewa Farna wróciła niedawno do fanów z nowym singlem "No nie", który opowiada o sztuce odmawiania. Okazuje się, że gwiazda wielokrotnie w swojej karierze musiała z czegoś rezygnować, by chronić własne wartości. W najnowszym wpisie artystka wymieniła kilka przykładów.

Ewa Farna i jej nowości muzyczne

Gwiazda od kilku tygodni dopina wszelkich starań, by nie dać o sobie zapomnieć. Liczne metamorfozy i szczere wyznania są pokłosiem promocji jej nadchodzącego albumu "Umami", który ma ukazać się jesienią br. Co kryje się za tą nazwą?

– Czytamy "umami", ale ewidentne jest to, że jesteśmy u mamy w sferze komfortu, gdzieś, gdzie nam dobrze. To macierzyństwo jest tematem ważnym. Ten smaczek "umami", "u mamy" jest taki sam w języku polskim i czeskim, dlatego używam tego tytułu do polskiej i czeskiej płyty. Umami to jest coś, dzięki czemu to jedzenie smakuje pełnowartościowo i dla mnie to macierzyństwo było tym 5. smakiem życia, które uświadomiło mi, że wszystko gdzieś tam się klei - tłumaczyła niedawno wokalistka w rozmowie z Dorotą Wellman.

Kariera Ewy Farnej

Artystka jest niewątpliwie z najpopularniejszych i najbardziej charyzmatycznych wokalistek młodego pokolenia. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w wieku 12 lat. Dziś jest szczęśliwą żoną i mamą, która niedawno świętowała 15-lecie pracy artystycznej. Ostatnio za sprawą jej nowego singla "Ciało", w sieci zawrzało. Artystka poruszyła w nim ważny temat, czyli akceptację własnego ciała.

Nowo pojawiające się single zwiastujące krążek "Umami" to ewidentnie czas podsumowań w życiu Ewy Farnej. W najnowszym wpisie na swoim profilu na Instagramie gwiazda zgodnie z najnowszym singlem zdradziła, czemu musiała powiedzieć w swoim życiu "nie".

- Odmówiłam sesji w Playboyu, nie zostałam twarzą sieci fast foodów, nie wciągnął mnie świat używek - jest ogrom rzeczy, którym mówię nie. By być dumną z tego, że prowadzę życie na własnych zasadach. Dla spokoju duszy, dla siebie warto umieć mówić nie. I to wcale nie znaczy, że musimy to robić brzydko, czy z pogardą - czytamy we wpisie.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ewa Farna w piosence "Wszystko albo nic"

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości