Gwiazdy

Marianna Schreiber zakończyła przygodę z "Top Model". Teraz zdradziła, dlaczego zgłosiła się do programu

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Marianna Schreiber, żona ministra Łukasza Schreibera wywołała ogromne poruszenie, gdy zadebiutowała w programie "Top Model". Niestety w trzecim odcinku pożegnała się z resztą uczestników. W mediach społecznościowych opublikowała post, w którym zdradziła, dlaczego postanowiła wziąć udział w produkcji oraz jakie ma plany na najbliższy czas.

Marianna Schreiber odpadła z "Top Model"

W trzecim odcinku programu "Top Model" uczestnicy stanęli do rywalizacji, a jurorzy zdecydowali, kto na etapie bootcampu pożegna się z udziałem w show. Odpadła m.in. Marianna Schreiber. Modelka po emisji opublikowała w mediach społecznościowych osobisty post. Żona ministra zdradziła, jak z jej perspektywy wyglądała sesja ze zwierzętami i dlaczego zdecydowała się pomóc koleżance. Jak przyznała, wbrew temu, co piszą media, wcale nie ma zdolności do ujarzmiania koni.

- Gdzieś tam w artykułach piszą, że posiadłam zdolność ujarzmiania koni… ja myślę, że to jest jedynie tak, że konie to moja pasja, a styczność mam z nimi od kilku lat. Zaczęło się od zapisania córki na zajęcia… a skończyło się… ot trafem w sesji w "Top Model" – KONIE. Jak zobaczyłam, że panie przyprowadzają konie dla nas, szczęka mi opadła, byłam bardzo szczęśliwa. Konie jednak to zwierzęta, które nie lubią niewygody, ograniczeń, hałasu, błysku fleszy i "szumu". Ogier, którego miałyśmy, był bardzo zdenerwowany, chciał uciec, cofał się (wtedy Sofia spadała z niego prawie dwa razy) dlatego mocno go trzymałam i to na nim głównie się skupiałam. Może nie musiałam, ale chciałam - rozpoczęła Marianna.

W dalszej części Marianna dodała, że do programu szła bowiem z innymi celami niż pozostali uczestnicy. Po ich osiągnięciu modelka czuła się spełniona.

Ja do programu poszłam z innymi celami niż pozostali uczestnicy. Osiągnęłam je. Szkoda, że odpadły osoby tak piękne jak choćby Julia Zając czy Ania Fatyga - przepiękne dziewczyny z charakterem.

Życie po programie

Marianna pochwaliła się także projektami, w które zaangażowała się po programie. Jak przyznała, po emisji show odezwał się do niej Maciej Maniewski i zaproponował, że przeprowadzi metamorfozę jej fryzury. Udział w" Top Model" dał Mariannie "nowe życie". Już w październiku modelka rusza z nowymi projektami. Jakimi? O tym z pewnością poinformuje nas w sieci.

- Jak mieliście okazję zobaczyć (poszłam do programu z totalnie zaniedbanymi włosami) - zauważył to także Maciej Maniewski i to właśnie Pan Maciej przeprowadzi mi już niebawem metamorfozę, którą będziecie mieli okazje obejrzeć na kanale YouTube w przyszłym tygodniu. Dzięki udziałowi w "Top Model" wykonałam jeden z największych projektów, którego efekty będą dosłownie spektakularne‼️ Te zdjęcia w czerwonym wydaniu to tylko kropla w morzu. To dopiero na przełomie września/ października. Szykuje się wiele innych projektów, dlatego udział w tym programie dał mi "nowe życie" - podsumowała.

Zobacz wideo:

„Top Model” powraca po raz dziesiąty
„Top Model” powraca po raz dziesiąty Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości