Poród nie przeszkodził jej w wykonaniu makijażu. "Chciałam być ładna dla swojego dziecka"

Styl życia

Autor:
Nastazja
Bloch
pixdeluxe/Getty Images

To nagranie wywołało w sieci prawdziwe poruszenie. Jeśli myślicie, że poród może przeszkodzić Wam w wykonywaniu innych czynności, jesteście w błędzie. Ta kobieta udowodniła, że wraz z chwilą, gdy dziecko przychodzi na świat, można się także... malować.

Makijaż w czasie porodu? To możliwe

W sieci znaleźć możemy przeróżne filmy, które śmieszą, martwią, a także budzą podziw. Jednym z takich nagrań na TikToku podzieliła się pewna makijażystka. Kobieta nagrała wideo, na którym podczas porodu maluje swoją twarz. Film został odtworzony prawie 100 tysięcy razy, a obserwatorzy nie mogli zrozumieć, jak to jest możliwe.

Kiedy rodzisz i jednocześnie jesteś makijażystką

Następnie wizażystka pospieszyła z odpowiedzią. Jak udało jej się przetrwać ból i jednocześnie zajmować się nakładaniem kosmetyków?

"Chcę być ładna dla swojego dziecka"

W komentarzach rozpoczęła się burzliwa dyskusja. Makijażystka wyjaśniła wszystkim zainteresowanym, że nie miała problemów z wykonywaniem makijaży ze względu na wysoką tolerancję na ból. Niektórzy dopytywali także, w jakim celu dziewczyna robiła pełen make up. Ta bez dyskusji przyznała, że po prostu chciała być ładna dla swojego dziecka.

Zobacz wideo:

Szaleństwo hormonów w ciąży
Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: pixdeluxe/Getty Images