Znamy 14 uczestników 10. sezonu "Top Model". Kto zamieszka w domu modelek i modeli?

"Top Model"
"Top Model"
Źródło: Player.pl
Za nami 3. odcinek 10. edycji "Top Model", który jak dotąd był jednym z najbardziej emocjonujących. Podczas bootcampu została wyłoniona finałowa czternastka. Kto stanie do dalszej walki o marzenia, a kto musiał pożegnać się z programem?

"Top Model 10" - odcinek 3. Casting i bootcamp

Trzeci odcinek, tak jak dwa poprzednie, rozpoczęły się od castingu. Nie brakowało niespodzianek i interesujących osobowości. Na jurorach największe wrażenie zrobiła 19-letnia Olga Król i Wiktoria Nowak, która jest baletnicą. Druga z nich, choć ma jedynie 167 cm wzrostu, ujęła swobodą ruchów i talentem.

Następnie, zwycięzcy castingów zostali zabrani na bootcamp, na którym musieli udowodnić, że mają zadatki na przyszłych modeli. Kandydaci i kandydatki podzieleni na grupy pozowali ze zwierzętami przed obiektywem profesjonalnych fotografów - Mateusza Nasternaka i Kajusa W. Pyrza. W tym zadaniu wykazała się Marianna Shreiber, żona ministra, która już wcześniej miała do czynienia z końmi, więc pomogła jednej z uczestniczek, która bała się, że z niego spadnie.

Kolejna grupa współpracowała z alpakami, którym udzielił się stres uczestników programu. Zadanie nie było więc łatwe do wykonania. Najprostszą sesją była ślubna w stylu boho, ale i w tym przypadku nie obyło się bez problemów.

"Top Model 10" - uczestnicy

Po sesjach zdjęciowych przyszedł czas na pokaz mody, podczas którego dowiedzieliśmy się, kto zamieszka w domu modelek i modeli, a kto pożegna się z "Top Model". Wyjście na wybieg oznaczało bowiem przepustkę do dalszej części programu. Jako pierwsza przeszła Julia Sobczyńska, która tym samym otworzyła pokaz. Kto do niej dołączył?

Nicole Akonchong, Kacper Jasiński, Bartosz Kloch, Mikołaj Krawiecki, Olga Król, Adam Lochyński, Sophia Mokhar, Kacper Orenkiewicz, Aleksandra Skubis, Wiktoria Pawliszewska, Arkadiusz Pydych, Łukasz Wasielewski i Dominika Wysocka.

To właśnie oni stanowią szczęśliwą czternastkę, która zamieszka w domu modelek i modeli. Przypomnijmy, że dołączy do nich zdobywczyni Złotego Biletu – Weronika Zoń. Z programem musiała natomiast pożegnać się Ania Szczepańska, posiadaczka Srebrnego Biletu.

"Top Model 10" - gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Top Model" zobaczysz na platformie VOD Player.pl oraz w każdą środę o godzinie 21:30 na antenie TVN.

Zobacz też:

Zobacz wideo: "Top Model" powraca po raz dziesiąty

„Top Model” powraca po raz dziesiąty
Źródło: Dzień Dobry TVN

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości