jurorzy

  Już niedługo zobaczymy 7. sezon popularnego show "MasterChef Junior". Na widzów czeka sporo niespodzianek. Taki wniosek można wysnuć z nagrania, które udostępniła Anna Starmach. - Taniec-połamaniec, ale z synem nie możemy się już doczekać tej edycji - napisała jedna z fanek.

  "I jak tu się odpasztecić".

  Opublikowane przez gwiazdę zdjęcie wzbudziło podziw fanów. Nie umknęło także uwadze Magdy Gessler.

  Podczas bootcampu została wyłoniona finałowa czternastka.

  Marcin Tyszka słynie z doskonałego poczucia humoru, którym udaje mu się rozbawić zarówno miłośników programu "Top Model", jak i obserwujących go na Instagramie internautów.

  1 września 2021 roku to oficjalna data premiery 10. edycji programu "Top Model" na antenie TVN. Z tej okazji Marcin Tyszka opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym zapozował z Dawidem Wolińskim na tle Wieży Eiffla. Znanemu fotografowi jak zwykle udało się też zabłysnąć figlarnym poczuciem humoru. Tym razem z przymrużeniem oka skomentował fryzurę kolegi, z którym zasiada za stołem jurorskim.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jurorów akcji "Mistrz Smaku": Grażynę Wolszczak, Darię Widawską, Roberta Sowę i Michela Morana. Jaka jest ich ulubiona potrawa? Kto kojarzy im się z dobrą kuchnią? Co na śniadanie w dzieciństwie jadał Robert Sowa, a co Daria Widawska? Który z jurorów "Mistrza Smaku" nie potrafi gotować?

  Wiosną na antenę TVN powróci "You Can Dance". Jurorskie fotele zajmą byli uczestnicy show. Zwycięzca oraz najmłodsza uczestniczka pierwszej polskiej edycji programu. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Maćka „Glebę” Florka i Idę Nowakowską. Czy są skrępowani nową rolą? I czy będą wymagającymi jurorami?

  Marcin Prokop nie jest jurorem "Project Runway", ale wysoko ocenił efekt pracy finalistki 1. edycji programu - Lilany Prymy - w Dzień Dobry TVN, występującej w porannym programie w charakterze rzeczniczki "Project Runway". Na kanapie, obok Liliany, zasiedli: opiekun uczestników Tomasz Ossoliński, jurorka Joanna Przetakiewicz oraz nowy juror Marcin Tyszka. Czy w 2. edycji "Project Runway" będzie robił za tzw. czarny charakter? Dlaczego musiał temperować Joannę Przetakiewicz? Jak ona sama ocenia współpracę z Tyszką?

  W najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN będziemy gościć jurorów programu "X-Factor": Ewę Farną, Tatianę Okupnik i Czesława Mozila. Bądźcie z nami od 8:30!

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy projektanta Zbyszka Szymańskiego, pierwszego uczestnika, który odpadł z programu "Project Rynway". Dlaczego projekt Zbyszka nie przypadł do gustu jurorom "Project Runway"? Ile miał lat, kiedy uszył pierwszą rzecz i co to było? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy Tomasza Ossolińskiego.

  Zobaczcie relację z pierwszego castingu do trzeciej edycji programu "Top model", który odbył się w Poznaniu. - Ta edycja będzie z pewnością bardzo gorąca, przede wszystkim ze względu na czwartą jurorkę, która przećwiczy nasze modelki bardzo ostro - mówił o Katarzynie Sokołowskiej fotograf Marcin Tyszka, który podejrzewa, że Kasia przećwiczy także jurorów.

  Robert Kozyra oprowadził Kingę Burzyńską po Londynie. Oboje podążyli śladami filmu "Notting Hill". Juror " Mam talent " zdradził naszej dziennikarce, ile schudł i co go do tego zmotywowało, a także gdzie uwielbia jeść w Londynie, co znaczy stojący policjant przed domem Margaret Thatcher i jak stał się " łącznikiem" pomiędzy widzami a uczestnikami programu "Mam Talent".